BMW F 650 GS (2002)

Vloženo 2.11.2014
Aktualizováno 15.6.2015

Malá,hravá,úsporná,kvalitní

Motorka koupena od FIRMA:Jan Hauser - Hausmoto (Ledeč nad S

První dojmy - Malé GSo krásně padlo do ruky,vše na svém místě. Motorka neskutečně ráda zatáčí,až jsem byl při první jízdě překvapený. Díky nádrži pod sedlem je nizoučký těžiště a i při plný je manipulace v nízký rychlosti,nebo na místě hračka.

Motorku bych doporučil pro - Holky,malý chlapi,důchodce,začátečníky,pokročilí,ty co chtěj jezdit a neřešit drahý servisy,kochače a vejletníky,cestovatele,pro všechny :-D

Doplňky na motorce - Vyhřejvaný hefty,centrální stojan,cestovní plexi,zadní nosič,padáky.

Po BMW jsem vždy pokukoval a na čem jiným u týhle značky začít,když má človek adventure sklony,než na malým GSu. Když ho srovnám s předchozí KLE,která má menší obsah a dvouvál,tak motor i přes papírově stejnej výkon jede pocitově víc a krásně táhne i s baťůžkem,spotřeba kolem čtyř litrů.Co se týče brzd,tak je to oproti KLE nebe a dudy,Bremba na BMW fungujou fakt skvěle. Ale co mě fakt nejvíc těší je sedlo,oproti takřka mx sedlu na kle,ve kterým sem po 100km už nevěděl o zadku,si na GSu člověk sedí jak na obláčku,což může potvrdit i přítelkyně Podle mě je motorka jako doma na klikatých okreskách,zvládne i nějakou tu polňačku a nebál bych se na ní jet i někam dál,ale rozhodně bych se vyhejbal dálnicím,mastodont to hold není. Až najedu více km,hodím sem ještě nějaké poznatky.

Jimmos
Jimmos napsal 05.02.15 v 23:15 10b.

na "tvrdší" cestování lepší než větší.. paráda

Milan1963
Milan1963 napsal 03.11.14 v 11:22

Určitě se s ní dá cestovat i dál a po dálnici. Přeju příjemné kilometry.