Jawa 250/353 Kývačka (1955)

Vlastník vt_Marvin
Vloženo 1.11.2014
Aktualizováno 12.12.2016

Moje první Jawa, srcovka, klasika. Kopil jsem jí už dávno a v mnohem horším stavu

První dojmy - Kopil jsem jí už dávno a v mnohem horším stavu, prožily jsme toho spolu už dost, první zadření, generálku motoru a celého stroje, komplet nástřik a nové chromy.

Motorku bych doporučil pro - Tato motorka je nejvhodnější pro fandy značky a kutily.

K jejím vlastnostem mohu říct jen tolik, že když se vychytají všechny mouchy tak je to "super stroj", ale nikdo nikdy neví, jestli už i ta poslední moucha je polapena. A co se týká jízdních vlastností mé Jawičky, tak já jí mám připojenou k sajdě Velorex 560 a to hovoří za vše. Kdo vyzkoušel jízdu ze sajdou dá mi zapravdu, že je to něco hodně specifického. Já když jsem jí kupoval a poprvé se s ní rozjel, tak jsem se toho tak pobál že si to pamatuji dodnes. Pak jsem na ní absolvoval cestu asi 60 km domů, což byla má první zkušenost se sajdou, která mě nadchla, ale respekt ten mi zůstal až dodnes.

dave25
dave25 napsal 13.12.16 v 01:49

Amík by řekl wow,já bych chtěl jen pochválit-moc krásné!

O.N.E.
O.N.E. napsal 12.12.16 v 23:32

Moc pěkné

pp377
pp377 napsal 17.04.16 v 17:48 10b.

Pěkná soupravička. Gratuluji.

caryfuk-tonde
caryfuk-tonde napsal 08.02.15 v 08:58

krasný strojek za mě jasných 10bodíků .Marvine ty chlape jak je možné že jsme se ve Zlíně ještě nepotkali

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 18:09 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.