Yamaha XS 750 (1977)

Vlastník chepassi
Vloženo 29.10.2014
Aktualizováno 12.5.2015

Vloženo: 22.12.2014, Uskutečněno: 05.10.2014, Zhlédnuto: 11x

Nevim, jestli jsou fotky úplně vypovídající, ale předchozí majitel už se o "nějakou" přestavbu pokoušel. Bohužel na to neměl čas a to se projevilo snad na všech částech mota. Veškeré věci, které začal byly ve stavu, že by bylo jednodušší začít úplně od začátku. Část dílů samozřejmě chyběla, elektrika vykuchaná, kardan tekl jak sviňa, motor na GO, atd atd atd.

Takže v tuhle chvíli je už vše v laku krom nádrže, předního blatníku a zadního, který vznikl z Viraga, ptž původní nebyl resp, byl tuningově křivě uříznutý... On ten z Viraga byl v hodně domlácenym stavu, takže prasklej, kytovanej a znovu prasklej- to píšu radši, abych nebyl zase pranýřovanej, že něco ničim Předek komplet sestaven, už jen osadit nový třmeny, který jsou z Kawy Ninji. Kdo se svezl ví, že přední brzdy nejsou úplně to pravý ořechový, takže byly osazeny větší kotouče s pořádnýma třmenama. To ale byl nápad předchozího majitele a byla už hotová částečná příprava, takže za to velké díky. O víkendu mě čeká dát dokupy kardan a zbytek je záležitost chvíle. Sedla jsem došil v týdnu a vypadají luxusně Jinak správně - SEDLA. Po nátlaku ze strany mé lepší polovičky jsem se rozhodl udělat výměnná sedla, takže se dají během 30 sekund přehodit. Jedno dvoumístné (bude se hodit i na technickou :D ) a druhé samozřejmě s bobkem.

• Konec, šmitec, šlus

Tak včera konečně dokončeno :-DD Naskočila na druhé cvaknutí a ten zvuk nejde nemilovat. Celkově jsem spokojenej a nadšenej jak malej kluk, i když vim, že mě čeká ještě jednou seřídit karbece a zapalování a odladit dro

Vloženo: 20.04.2015
    Uskutečněno: 20.04.2015
  • Motor - konečně!

Motor komplet dodělán, stará barva, resp. nánosy starých barev předchozích majitelů, které nedržely a různě se odlupovaly tak, že motor byl jak dalmatin, jsou taky pryč. Motor jsem dal nakonec do antracitového matu po ne

Vloženo: 26.03.2015
    Uskutečněno: 26.03.2015
  • Motor - nekonečné pokračování

Kulisa řazení v hajzlu, vidličky zohejbány, takže čekám na díly a pak už snad...

Vloženo: 12.02.2015
    Uskutečněno: 12.02.2015