Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník lukas-misa
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 30.9.2017

Krásná, elegantní, okouzlující, pro mě vcelku silná motorka

Suzuki GSF 650S Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Při prvním pohledu na bandita při koupi jsem si říkal, že to je ta pravá motorka. Krásná nikde nic, co by bránilo koupi :) ochotný prodávající byl další velké plus. Při prvotní projíždce mi hned suprově padla do ruky spojka, posez ... nebylo co řešit :)

Motorku bych doporučil pro - začátečník

Doplňky na motorce - padací "hříbky".. ale plotna na kufry určitě přes zimu bude

vždycky jsem chtěl motorku, nejprve jsem začínal na skutru 150ccm. Na získání "motorkářského podvědomí" a dopravu do práce super, ale GSF 650 Bandit je prostě o něcěm jiném.. výkon je úplně někde jinde.. ikdyž není zas tak záludná a lidem jako jsem já, tedy začátečníkům, může dobře posloužit jako první "VELKÁ" motorka :)

Na Bandasce mám najeto zatím 300km, protože počasí nepřeje. Výlet s baťůžkem přes 150 km taky v pohodě. Až najedu víc, tak to tady trochu doplnim :)

tak dalších 300km najeto.. a musím říct, že spokojenost :) motorka krásně jede, zatáčky taky zvládá skvěle, jen ty pneumatiky budou chtít přes zimu vyměnit :) cestování s batůžkem taky v pohodě..

Od podzimu najeto cca 2.000km a můžu znovu hodnotit. Motorka je nezáludná, přední brzdy by opravdu mohly být trochu ostřejší. Přes zimu jsem dal novou gelovou baterii, olej, olej filtr a nyní je na řadě vzduchový filtr. Dále mám již připraveny 3 kufry na cestování (v létě se chystáme s baťůžkem do Slovinska). Na moto přijdou nové pneu Michelin Pilot Road 2, neboť stávající jsou 4 roky staré a mají sjetou plošku od minulého majitele. Později přidám foto kufrů a pneu.

"Kolínko" jsem si zatim nedal, protože jsem v podstatě pořád začátečník, ale zlepšení je vidět :)

Cestování: nejvíc mám cca 250 -260km, ale vcelku v pohodě, takže spokojenost. Není to rozhodně jako na cestovním enduru, ale i tak se na ní dá vcelku dobře cestovat. Většinou jezdim kolem komína 50-80km a to je v pohodě:))

Jinak přes zimu jsme koupil boty Buse a kombinézu Schule ..super, mohu doporučit ;)

Nové pneu Mich. PR2 - super.. mohu doporučit :) kolínko jde krásně!

Figi25
Figi25 napsal 23.10.14 v 11:12 10b.

Myslím, že budeš spokojeny. Jako první vetší motorka a pro baťůžek jako dělaný