Honda XRV 750 Africa Twin (1993)

Vlastník hracblues
Vloženo 16.10.2014
Aktualizováno 16.10.2014

Africa je výborná na dlouhé cesty i mimo ně. Pro svou velikost je na silnici dobře vidět a působí mezi ostatními motoristy respekt. Dobré přední osvětlení zvyšuje bezpečnost při jízdě v noci. Velmi spolehlivá.

Honda XL 650V Transalp: Africa je jenom jedna

První dojmy - Na mých 170 cm se napoprvé zdála veliká, ale jak se rozjede je to velká paráda. Nemusím si dělat starosti s deštěm nebo s tím co je pod koly. Na chopperu jsem měl pravidelně nohy od kolen dolu většinou mokré i když zrovna přímo nepršelo. Africa mě hýčká a chrání a vyhovuje mi i svým výkonem. Jen ta šestka na dálnici by se hodila.

Motorku bych doporučil pro - Honda Africa je dobrá na delší i kratší cesty pro motoristy trampy a také na venkov. Vše potřebné si vezeš sebou a dostaneš se tam kam potřebuješ. Do města bych volil něco menšího.

Doplňky na motorce - Vybavení je standartní a zcela vyhovující.

Potřeboval jsem nějaký stroj na delší cesty a i do terénu. Velmi mě inspiroval můj kamarád, z vojny Jirka, který zdolával na své Africe naše cesty i necesty s pohodou a s elegancí. Jen ta hmotnost mi trochu vadí. Trochu se s ní peru hlavně na místě při parkování a couvání do kopce. Tak bych radil moc necouvat a jezdit dopředu. Technicky je velmi spolehlivá. Dá si hodně líbit i v teplých oblastech nebo v dopravní zácpě a nepřehřívá se. Maximálně si zapne ventilátor. Cenově šli nahoru, což se o většině motorových vozidel říci nedá. Bavíme se stále o ojetých strojích, neboť se již nevyrábějí. Bohužel. Všechny kategorie dopravy zvládá výborně, jen do velmi těžkého terénu patří spíše lehké crosky. Oceňuji ve výbavě padáky a možnost přídavných kufrů.

Hankye
Hankye napsal 26.10.14 v 00:21

Nejlepší z nejlepších !

Tazdevil
Tazdevil napsal 23.10.14 v 12:28

DejvidXRV
DejvidXRV napsal 23.10.14 v 00:29

Správná volba přeju mnoho št'astných km.

falta
falta napsal 20.10.14 v 22:20

Chci jen popřát mnoho štastných kilometru a jsem rád že jsem jí prodal opravdu člověku který jí bude mít rád tak jako já. mám z toho radost když vidím jak stále slouží jako za mlada.Díky Roman

marin.zem
marin.zem napsal 19.10.14 v 19:56 10b.

Děkuju za komentář
Samozřejmě musím pochválit výběr Afriky a taky tvou cestu na UA, tam jsem si ještě netroufl.
Přeju hromadu ON i OFF kilometrů