KTM 990 SuperDuke (2007)

Vlastník Santamike
Vloženo 14.10.2014
Aktualizováno 3.7.2015

Motorka, na které se dá sedět celý den a je zábavné jezdit i po horších a utaženějších cestách (prostě CZ 3.třída)

KTM 990 SM-T: kosmeticky rozdílné, finančně úplně někde jinde

První dojmy - První dojmy kvůli prodejci byly odstrašující. Řetěz se nechtěl narovnat, kosmetické vady, lehký pád, kde bylo vidět, že byl skutečně lehký.. Naštěstí KTM má jako jediná mezinárodní elektronickou servisní knihu, tak jsem o tom zjistil všechno vč. ročních nájezdů km, tudíž jsem se přestal bát motorky a jejího stavu, pouze jsem konstatoval, že prodejce je hovado a prase. Kdyby tato značka neměla tuto výhodu, kde si lze po telefonu všechno ověřit, tak bych tam nic nekoupil. Prostě hovada.

Motorku bych doporučil pro - pro vysoké, hledající smysl ježdění v zatáčkách, než na rovinkách jako každý mladý pako. Můžeš jet do Alp, nebo se s přítelkyní vykoupat..nebo zapéct hrany pneu na prázdné vesnické okresky plné zatáček bez ztráty jistoty v horších povrchových podmínkách.

Motorku jsem nechal zkontrolovat v KTM Brno, kontrola palivových map na akrapy, nastavení podvozku a požehnat si, zda jsem koupil dobře.Nechal jsem vyměnit řetězovou sadu, utěsnit výfuk u zadního svodu (vysypaný těsnící kroužek), vyčistil motorku a READY TO RACE. Je to super stroj, který má úžasné vlastnosti a pro mě jako dělaný.Zábava ho řídít, nikoliv se jen vozit. Cesty vyžehlí WP podvozek, pod sedlo se také něco vejde.. prostě super. Oleje si vezme jen něco kosmeticky, co se dá u 2válu čekat. Je skvěle lehká, onladatelná, radiální bremba s radiální pumpou fungují skvěle. Motorka má super posaz (jak na barový židli), vše je super rešený, na motorce se skvěle provádí servis co jsem viděl v KTM, super přístup ke všemu. Ceny originálních dílů na tuto motorku jsou levnější, než na japonce repliky.. super. Takže skutečně motorka na ježdějí. READY TO RACE... Když cokoliv budete chtít vědět, tak do zpráv,

Santamike
Santamike napsal 06.05.15 v 08:30

Ahoj, když zavolas vin do autorizovaného servisu, tak ti řekne o všem co se dělo s motorkou v jakémkoliv servisu KTM na světě.

paveka
paveka napsal 03.05.15 v 21:55

hoj,prosim te ta elektronicka servisní kniha je dostupna nebo musim do nejakeho autor. servisu?dik za info

Santamike
Santamike napsal 20.04.15 v 10:51

jj, ale dal jsem tam z Optimate4 kabel, takže nabíjím bez demontáže

Tikous
Tikous napsal 18.04.15 v 09:13

jo super stroj, ale s tim přístupem ke všemu nevim...nabíjení baterky mě občas sere...kterej vul vymyslel dat ji za přední kolo a nemluvě o tom bordelu co tam za rok napadá.

findejs1310
findejs1310 napsal 17.11.14 v 21:02

Tak na tohle musi mit clovek naturu.
Velmi futuristicke ale i tak 10b.