Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010)

Vlastník lukas-XL1000
Vloženo 13.10.2014
Aktualizováno 5.6.2018

Velká, rychlá, pohodlná prostě super ténére 1200.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

První dojmy - Výměna za Honda Varadero XL 1000. Původně jsem si chtěl pořídit novějšího Varana, ale jeden mi frnknul před nosem a žádný další v bazarech mi neseděl.

Výměna za Honda Varadero XL 1000. Původně jsem si chtěl pořídit novějšího Varana, ale jeden mi frnknul před nosem a žádný další v bazarech mi neseděl. Tak jsem se začal ohlížet po něčem jiném a narazil jsem na YAMAHU S12. Měsíc denně na internetu až jsem vybral a doufám, že správně.
12.10.2014
Zatím najeto cca 500km a poslušně hlásím, že jsem vybral dobře. Režim S/T není co dodat. Ve městě T-čko a mašina jede jemně. Mimo město S-ko a musíš ji držet ať ti neujede pod prdelí. Kardan taky nemá chybu. Plexi budu muset vyměnit nebo zvýšit, hodně to fouká.

3/2015
Proběhla montáž nového plexi. Uvidíme jestli to bude foukat.

A ukazatel zařazeného rychlostního stupně GIpro.

Myschan
Myschan napsal 14.02.17 v 10:01 10b.

Pěkný kousek

imatio
imatio napsal 23.04.15 v 19:21

Tak juž jsem to s tím ukazatelem kvaltu vyřešil..

imatio
imatio napsal 20.04.15 v 19:39

Zdravím a gratuluju k dobrý koupi, jsem na tom stejně, taky čerstvý majitel stejný zánovní mašiny.
Chtěl bych požádat o radu na ukazatel kvaltu? Co to je za typ, kdes ho koupil, a jestli se musí při instalaci "do elektriky" nebo jestli se jen zapojí na nějaký konektor.
Zkoušel jsem to hledat na netu, ale nejsem z toho moudrej..
Nepodařilo se mi ho najít konkrétně na tuhle mašinu nebo se informace se na různých webech rozcházejí.
Díky za případnou odpověď.

rafanvm
rafanvm napsal 01.11.14 v 19:46

Dobrá volba se Ti jistě potvrdí. Mám ji letos první sezónu a prostě paráda. Nalítal jsem od jara už 12tkm a zatím maximální spokojenost. Tak ať slouží ke spokojenosti.

Jenik789
Jenik789 napsal 31.10.14 v 09:22