Yamaha XV 950/R/Bolt (2014)

Vlastník Resal
Vloženo 12.10.2014
Aktualizováno 24.10.2018

Super svezení, krásně a lehce ovladatelná.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Velká spokojenost, mohu doporučit.

Triumph Speedmaster: důvod neuveden

První dojmy - Svojí první moto jsem vybíral asi rok, až pak padla volba definitivně na XV950. Šel jsem si pro ni, pro úplně novou celkem dost nervózní, ale jen jsem na ní vyjel od Kabourka, byl jsem si jistý, že tohle prostě zvládnu. Nádherná, krásně ovladatelná, vše kde má být. Jen mě bylo jasné, že sedlo, ač ve všech recenzích hodnocené jako pohodlné, prostě není to pravé. Cca po 30-ti kilometrech jsem cítil, že zadek má dost. Takže hned jak jsem ji dovezl domů, bylo jasné, že motorka super, ale sedlo je potřeba řešit jinak.

Doplňky na motorce - Instalovány origo padáky, myslím že dost decentní, takže k moto dobře zapadnou. Déle pak brašny, ať se dá něco odvést. Docela mě překvapilo, že jsou mnohem menší než vypadají a navíc díky tomu zkosení se do nich nevejde moc věcí, které se nadají ohnout nebo tam namuchlat. Dokoupena vysoká opěrka spolujezdce a nakonec i koncovka výfuku od Akrapa, ať jsme i slyšet.

Dnes najeto cca 1900km, sedlo jsem nechal přešít u Extrem Polster (díky Mike) a od té doby je to prostě paráda. Je zvedlé o cca 2cm, s jiným potahem, který tolik neklouže a konečně se dá jet i delší trasa a užít si to. Motor krásně táhne, krouťák 80Nm na devět pade a na mě celkem dost. Ideální cestovní rychlost do 100km/h, pak už bez štítku dost fouká, ale proč ji kazit, když tak dobře vypadá.

HrnčířKraus
HrnčířKraus napsal 25.05.19 v 10:10 10b.

Bože to je nádherná motorka

maybe
maybe napsal 11.05.15 v 08:06

Jsem ani netušila, jaká krasavice tady jezdí

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 20:12 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

micro
micro napsal 29.10.14 v 16:11 10b.

Až nebudou Viraga, tak asi jasná volba. Je hezka

Babicka33
Babicka33 napsal 13.10.14 v 13:03

Moc hezká takovej " mad Max " to se mi líbí nic přeplácaného . Chybí tam už jen zastrcěná uříznutá brokovnice