Honda CBF 125 (2014)

Vlastník Ambrozis
Vloženo 1.10.2014
Aktualizováno 9.1.2017

Honda CBF 125 pohodová motorka na ježdění do práce/školy, která jede skoro zadarmo.

Motorka koupena od FIRMA:RenéMOTO, Rudolf Kakáč (Spešov)

První dojmy - Když jsem poprvé motorku uviděl bylo to promě něco neuvěřitelně velkýho protože před tím sem měl simsona S51 Enduro. ale co jsem na ni sedl veděl jsem že si na ní zvyknu.

Doplňky na motorce - Na motorce mám kufr Givi 27l. Dále reflexní proužky na rafcích a tankpad.

CBF je taková spíš cestovní motorka skvěle se ovládá a je velmi pohodlná. Výborná na naučení. Výkonově, někdo může namítat že 8,3 kw je málo ale na normální ježdění stačí. Na rovince nemá problém se 100 km/h a když se jede z kopce tak jsem jel nejvíc 120 km/h ale pak se motorka spíš trápí takže jednou a naposled co dokáže. ovladatelnost je výborná do zatáček padá sama takže vhodná pro začátečníky. Posed je vzpřímený a velmi pohodlný i pro druhou osobu. Co se týče brzd tak ve předu kotouč a vzadu buben u brždění se s nimi dá zastavit kdykoliv. Dále je výborné přední světlo které svítí víc než u ostatních motorek. A také to není žádnej žrout měřil jsem spotřebu a vyšlo mi 2,44l na 100 km což je skoro nic. A to nijak moc nešetřím. :D Za mě je to super motorka vhodná pro začátečníky.

speroure
speroure napsal 18.03.16 v 19:52 10b.

Jo barva super Hlavně že to je Honda

Ambrozis