BMW F 650 GS (2001)

Vlastník MaraSedláček
Vloženo 21.9.2014
Aktualizováno 21.9.2014

dnes porizena BMW F 650 GS rok 2001 dlouho jsem po ni touzil bmw si porad drzela vysokou cenu a az dnes jsem se ji konecne dockal

První dojmy - prvni dojmy sou perfektni pohodlne svizne endurko jak na jezdeni kolem komina tak aji na delsi cesty po presedlani z bandita na bmw je mazec ani sem to necekal tak pohodlne a ovladatelne ale na druhou stranu nehanim suzuki byl sem sni maximalne spokojen jen me uz silnice nebavila chtel sem enduro

Motorku bych doporučil pro - pro ty co vedi presne to co chcou ;)

Doplňky na motorce - ladaky RP,tmave vysoke plexi,kufr na dve helmy,drzaky kamery gopro,12V zasuvka

vybral jsem si gsko protoze jsem fanda znacky bmw a kamaradi je maj taky ja jezdil jedinej snema na banditu tak sem chtel lepe zapadnout :) prvni dojem sednuti na gsko z bandita byl takovej ze sem si rikal ta motorka nema zadnej vykon ale splet sem se na to co gs 650 nabizi je vykon plne postacujici pohodlna ziva motorka radost na ni sednout a jezdit mam tam ladaky od RP tak i zvuk doda svoje :D no byla to zkratka laska na prvni pohled jak neco najedem doplnim recenzi ;)

Honza-suky
Honza-suky napsal 19.10.14 v 22:08 10b.

Ať dlouho slouží, tak jako mě ! (10 bodů) !!!

Milan1963
Milan1963 napsal 22.09.14 v 09:55