BMW F 650 GS (2004)

Vlastník pgc
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 24.9.2015

Jede to, vrčí to a moc to nežere. Ale hlavně je hezká a dosáhnu z ní na zem

Motorka koupena od RV moto

První dojmy - První dojmy? Jé to je to velký a těžký. Ale jakmile se to trochu pohnulo z místa, tak paráda. Ono, skoro po čtvrt století dlouhý pauze, když posledním strojem byla Jawa 250, se není co divit. Ale třeba obrácený řazení Jawy jsem z hlavy hned vyhnat nedokázal..

Motorku bych doporučil pro - Jednoznačně pro lidi malého vzrůstu a všem kterým stačí 50 koní a nevadí specifika jednoválce.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, blastry, hliníkové boční + 1x orig. top kufr, pexi Givi, hliníkový kryt řetězu a pouzdro na nářadí místo druhého výfuku, nový neklouzavý potah sedačky spolujezdce

Tak Bavoráčka jsem si vybral hlavně proto že se mi líbilo něco s většími zdvihy pérování a dosáhl jsem z něj dobře na zem i při mé výšce (spíš nížce) 172 cm.
Nějakou dobu mi ale trvalo než jsem si zvykl na specifika jednoválcového čtyřtaktu. Velký brzdný účinek motoru a jeho nechuť práce v nízkých otáčkách. Dál se mi vůbec nelíbil zvuk motoru, který je tak divně utlumený, že je slyšet jen sání a dál zvuk podobný divnýmu vysavači. Vše vyřešila instalace laďáčku, teď je radost pootočit pravým zápěstím. Ač jsem tomu nechtěl věřit, tak ladák nepatrně i snížil spotřebu. Dá se jezdit i do 3,5l na 100 kiláků.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.09.14 v 12:07 10b.

Pěkný stroj a osvědčený. Po Jawě jsem taky přešel k Rotaxu a jsem spokojen. Přeju tisíce bezpečných kilometrů.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 15.09.14 v 21:47 10b.

pěkný stroj