Honda VFR 800 (2003)

Vlastník Mickin
Vloženo 30.8.2014
Aktualizováno 3.5.2015

VFR byla dobrá,ale k srdci mi nepřirostla tak proto šla o dům dál

První dojmy - Mám najeto 200km a musím uznat,že je to moc příjemná motorka. Měl jsem strach,že po V-Stromu si nebudu moct na něco jiného jen tak zvyknout, ale jde to a navíc to ještě parádně jede :-) :-) V-tec je prima

Motorku bych doporučil pro - Asi pro zkušenější jezdce :-)

Doplňky na motorce - Vyšší cestovní plexi od Givi, zadní kufr Kappa, cnc páčky, nové karbonové závažíčka, vyhřívané hefty,reflexní proužky, nové krásné přešité sedlo

Proč jsem si jí vybral?? No protože jsem jí chtěl zkusit a navíc je fakt sexy a to motorka musí být Ten v-tec je fakt úžasný po překročení sedmi tisíc začíná peklo a zvuk je prostě libovej
Je pravda, že na mě trošku víc fouká,ale to se rychle změní a určitě to upravím, samozřejmě to nebude jako na Stromu,ale má to zase jiné klady Zápory zatím nevím.

6.9.2014
Najeto 600km a maximální spokojenost. Zátah super a brzdy taky. Zatím nemůžu říct jediný špatný dojem. Do zatáček se vodí moc dobře a cestování s ní je moc dobrý.

Tak po ukončené sezóně mám najeto s VFRkem cca 3000km, a hodnotím motorku jako velmi dobrou jak na cestování tak na rychlejší jízdu. Zátah,ovladatelnost,spolehlivost vše na jedničku. Teď přes zimu byly a budou na řadě další úpravy akorát se nemůžu rozhodnout jestli si jí nechat nebo se vrátit ke V-Stromovi,protože jsem ho měl fakt rád a VFR s ním to zatím tak nemám. A nebo další varianta je vrátit se k italce a to DUCATI No ještě uvidíme

20.11.2014

Namontovány CNC páčky M-style + nové závažíčka

20.12.2014

Namontovány vyhřívané rukojetě + nové reflexní proužky

11.3.2015

Nové přešité sedlo!! Tímto děkuji panu Horáčkovi

shadepirat
shadepirat napsal 06.09.14 v 18:44 10b.

Krása

Tak fifina

Vlnič
Vlnič napsal 31.08.14 v 15:23

Pěkná!
jen to nepřeháněj s těma zdrobnělinama .. fifinka... prostě vefro, ne??

Zub47
Zub47 napsal 31.08.14 v 06:18 10b.

Krasavice jasna 10b měl jsem ten ten starši model,ale na mě byla slaba tak šla z domu
Tak ať dela jenom radost