Suzuki RF 600 (1994)

Vlastník TomProchy88
Vloženo 16.8.2014
Aktualizováno 8.11.2014

Tato motorka mi prirostla k srdci ještě než jsem dostal do ruky řidičák :) začínal jsem na MZ 125 sm a ani mě nenapadlo ze mi také bude jednou říkat pane :)

První dojmy - První dojem ? Dlouho jsem vybíral a rozhodoval se protože vzhledem k jejímu věku jsou docela zhuntovane. Pár jsem si jich projel než jsem narazil na tuto krasku :) docela jsem měl obavu pac je to moje první velká motorka ale myslím si že po ujeti prvního tisíce kilometrů jsme se opravdu nasli :)

Popsat klady a zápory, tak začnu spíše kladne, že zacatku byla obuta na dost ojetých pneu tak v zatáčkách při prudkým naklonu měla snahu plavat, po výměně pneu za kvalitní Dunlop sportmax motorka výborně sedí v zatáčkách při krizovém brzdění nádherně sedi, jde úplně luxusně za plynem žádné ztráty výkonu prostě maximální spokojenost motor je řadový čtyřválec 16V DOHC - dvě vackove hřídele. Jak už jsem říkal na svůj věk lítá jako za mlada a tento stroj mohu vřele doporucit. A teď k těm záporným vecem, pokud se k ní člověk chová ne hezky začne žrát olej, já takový problém nemám a druhý zápor když ji trošku honim tak spotřeba je docela velká ale to asi každá :)

TomProchy88
TomProchy88 napsal 21.08.14 v 11:00

Díky taky je o ní postaráno

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 18.08.14 v 20:11 10b.

Taky jsem ji měl. A taky červenou. Krásná a zachovalá.