Honda CB 500F (2014)

Vlastník DarkEagle
Vloženo 11.8.2014
Aktualizováno 7.2.2017

S Yuki jsem byl spokojen, ale bratr osedlal taky dvě kola, tak jsem CSR předal jemu a já šel zase o třídu výš.

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice)

Honda CBF 500: důvod neuveden
Honda CBF 600N: důvod neuveden

První dojmy - Moto mě obrovsky překvapila svojí snadnou ovladatelností. Hned jsem věděl, že si budeme rozumět. Zatím moto zajíždím, takže zkušenosti budu přidávat postupně. Zatím ale naprostá spokojenost jak od prodejce hondy, tak chování motocyklu, krásně táhne už od spodu, na nedostatek výkonu si nemůžu stěžovat

Původně jsem si chtěl pořídít jetou Hondu CBF 500 nebo 600N. Poté jsem ale narazil na tuto motorku a měl jsem vybráno. Ještě do toho jsem chytil akci, kde jsem si vybíral mezi 80 000 ze jetou CBF, nebo 120 000 za novou CB 500 F. Vzhledem k tomu, že věřím, že tato moto bude moje poslední, rozhodl jsem se, že půjdu do nové a budu mít jistotu, že je o ní pečováno od prvních okamžiků. Z noto jsem zatím nadšený, těší mě nízká spotřeba a přítomnost 6. kvaltu.
___
Přišla nehoda a z moto jsou 3D puzzle.. Oprava by se mi nevyplatila, takže bohužel jedniá možnost - nová moto. po dlouhém přemýšlení vyhrála NC 750S.

Dawsonmoto
Dawsonmoto napsal 07.04.15 v 00:15 10b.

DarkEagle
DarkEagle napsal 13.08.14 v 17:01

Eyky: Díky moc :) taky doufám, že bude :)
bledemon: Zatím moto zajíždím, takže se pohybuju pořád v nízkých otáčkách. A při klidné jízdě po městě jezdím na 6 skoro pořád bez problémů.

Eyky
Eyky napsal 11.08.14 v 22:38 10b.

Parádní kousek.
Ať slouží jenom pro radost..

bledemon
bledemon napsal 11.08.14 v 09:45

pěkná. jak snáší nízké otáčky? Na staré cb500 sem musel po městě dost spojkovat.