Triumph Speedmaster (2014)

Vlastník Starej_Mraf
Vloženo 2.8.2014
Aktualizováno 20.5.2018

Moje první funglovka. Co dodat?

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Pohodový prodej, žádný spěch.

Yamaha XVS 950A Midnight Star: Přestala se prodávat, už byly k dispozici jen poslední kusy. Nemohl jsem si tedy vybrat barvu...
Harley Davidson XL 1200C Custom: Nevěřil jsem, že je 1200 tak malá. Jo a taky cena po intervenci proti koruně, kterou zkoušej soudruzi z ČNB.

První dojmy - Ovladtelná! Oproti marauderu, který mi přišel "strašně těžký do ruky" se speedmaster chová úplně jinak. Je to určitě dáno i velikostí, speedmaster je prostě větší. Zvuk má taky super, při jízdě pro jezdce dobře slyšitelný.

Motorku bych doporučil pro - Já doufám, že pro mně ;). Jinak 190 cm a nadcent a paráda!

Doplňky na motorce - Padáky, rolka pod světlo.

Triumph není japonský, né že by mi japonský motorky vadily, ale je jich česky řečeno HAFO. Tahle motorka má jakési kouzlo, taky jich v ČR až tolik nejezdí. Při výběru pomohly taky zkušenosti jednoho příbuznýho, který si značku Triumph pochvaluje již několik let.
Najeto mám od včerejška nějakých 184 km, takže bližší zkušenosti doplním až později. Všechno ale nasvědčuje tomu, že si se Speedmasterem budeme rozumět hodně let ;)

jmac
jmac napsal 01.03.15 v 17:44 10b.

Krásná, ať slouží.

splasenytrubky
splasenytrubky napsal 19.02.15 v 18:21

Jo jo, jen víc klasických motorek. Jsou elegantní, tak hodně krásných kilometrů. Už aby bylo jaro.

jikov
jikov napsal 05.02.15 v 13:57 10b.

Krásný stroj,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

Karel.IV
Karel.IV napsal 20.01.15 v 22:25

Vůbec není co řešit ! Skvělá volba. Sedlám ho dva roky a . Tak někdy snad na cestách ... za 10 b.

Rosta19
Rosta19 napsal 30.11.14 v 22:06

Super výběr značky.. 10 b.