renocar_unor

Triumph Speedmaster (2012)

Vlastník Ladis7
Vloženo 3.5.2013
Aktualizováno 24.6.2017

Tak je konečně doma. Po letech zajišťování rodinných potřeb, se klukovský sen stal splněnou skutečností.

Motorka koupena od plastmen (Lanžhot) - Velmi seriozní jednání, i když to bylo přes banku a čekal jsem měsíc na doklady, co jsme dohodli to platilo,

Honda VT 750 C Black Spirit: Přisla mi malá k mé postavě,
Yamaha XVS 950A Midnight Star: To byla alternativa k Hondě, ale měl jsem dojem, že těch Japonců je všude plno

První dojmy - Super jízda a nádherný pocit. Přesto, že jsem k ní měl respekt, tak mi přišlo přišlo, jako bych ji měl spoustu let. Jsem z ní nadšen, nemám zatím nic, co bych ji vytknul a doufám, že to tak i zůstane.

Motorku bych doporučil pro - pro jezdce, vyznávající pohodovou kochací jízdu:-)

Doplňky na motorce - Boční brašny, laděné výfuky, plexi, padáky, opěrka spolujezdce, motozasuvka s připojením na nabíječku, rolka, držák vlajky

Průměrná spotřeba - 4.4436 l/100km

Chtěl jsem podobný typ motocyklu.
Po shlednutí autosalonu a představení Triumphu, padlo definitivní rozhodnutí, co bude další přírustek do rodiny.
No a tak po cca 1/2 roce brouzdáni po inzerci, pár návštěvách Triumphu Praha a moto výstavy v Letňanech, jsem si ji ve středu 1.5.2013 přivezl -
Necelý rok jetá, najeto 5 800km, skoro jako nová.

10.5.
Tak mám prvnich 500 km.
Musím uznat, že podlehnutí kouzlu jízdy na motorce, je srovnatelné se závislostí.
Ani se mi nechce vracet stroj do garáže. Odpoledne vyrazím, večer se vratím a nemohu se dočkat další vyjíždky.
Zatim bez problémů, jede super. Měl jsem z ní opravdu respekt,zda ji zvládnu, ale je to v pohodě.

5.11
Najeto cca 12 tkm
Provoz bez problémů, měl jsem období cca 3 týdnů, kdy zhasínala občas na volnoběh,
Po servisu na 10 tkm již bez potíží
Spotřeba solo 4,2 L, v tandemu 4,4 L
Při instalaci plexi a bočních brašen se spotřeba skoro nezměnila
Panuje naprostá spokojenost
Pomalu ji připravuji na zimování, přidám par foto z letošních výletů

8.3.
První letošní vyjížďka - najeto cca 100km
Už to nešlo odkládat, krásné počasí a po zimě velká chuť se svézt.

18.10
Najeto cca 20 400km
Pořízena nová výbava pro drahou polovičku
Přírustek nového člena do motorkářké rodiny(vnouček)
Hodnotím letošek, jako vcelku vydařenou sezónu
Sježděna skoro třetina republiky, za krásami naší vlasti, několik jednodenních výletů do Polska a Německa
Nepodařilo se uskutečnit plánovaný pobytový výlet na Slovensko, což bychom chtěli příští rok napravit, spolu s prodlouženým výletem do Německa nebo Rakouska
Motorka naprosto v pořádku, panuje velká spokojenost se spolehlivostí a pohodlím na cestách, vcelku ujde i finanční stránka pravidelných servisních prací, naprostá spokojenost s firmou DK Racing, snad jenom po očku pokokuji po silnějších verzích (Thunderbird Storm nebo Rocket), ale uvidíme jak se to do budoucna vyvine
Pro letošek zazimováno, pokračují práce na renovaci Jawy

28.3.2015
první letošní svezení, cca 150km
na novou sezonu pořízena otevřená helma , bunda s termovložkou, kožené kalhoty s chrániči,

base1
base1 napsal 15.05.17 v 08:09 10b.

Navrcc
Navrcc napsal 26.02.17 v 18:52 10b.

Čauky, pěkný kousek, taky jsem si pořídil,mám tedy ještě málo zkušeností, nicméně zatím pozitivní, tak mnoho šťastných km..,škoda že jste tak daleko..

fatman
fatman napsal 27.07.16 v 18:53 10b.

Krásnej Speedmaster !
10bodů !
Taky jsem po něm pokukoval...
Ať dělá dál jen radost!

SonyLee
SonyLee napsal 02.11.14 v 08:16 10b.

Parádní tož spousty pohodovejch kiláků přeju

čert129
čert129 napsal 15.02.14 v 08:43