Jawa 50/21 Pionýr (1969)

Vlastník Sackin
Vloženo 20.7.2014
Aktualizováno 20.7.2014

Bajecny stroj, hezky slape a jeste lepsi svezeni. Doporucuji vsem co pionyra nemeli at si ho zkusi... Budou kladne prekvapeni.

První dojmy - Jak uz jsem psal, pri prvnim kopnuti hned naskocil a v poradku slapal. Nastavil jsem volnobeh a jel ho projet. Opravdu bajecny, jen jsem ho jeste par dni dolazoval. Jsem 4 majitel ale minuly ho mel uz jen v bedne a platil uz jen pojistku takze par let na nej co byl rozebran sedal jen prach. Jak jsem ho videl pri koupi tak jsem myslel jen na to ze to asi tak lehke nebude a nebylo. Chtelo to asi pul romu, pevne nervy, trochu penez a lasku a jede jako novy. :)

Motorku bych doporučil pro - Doporucuji opravdu vsem ale hlavne tem co nevi na cem zacit tak pionyr je na to opravdu vhodny.

Doplňky na motorce - Zadne upravy, same originalni veci.

Nejlepe sedi na silnici, dokaze po rovince jet az 70 km/h. Z kopce jsem to vytahl pres 80. I polni cesty mu nedelaji problemy ale nechci ho znicit si. Moc problemu nema, mam na nej najeto neco pres 500 km a zatim v pohode. Motor slape uzasne, jizda je klidna, nerozhodi ho ani vetsi dira. Obcas cisti karburator, pred 50 km jsem na nej dal nove pistni krouzky a tak zase tahne o neco vic. JE TO BOZSKY STROJ A ZA TO HO MAM RAD!!!

Saxn
Saxn napsal 27.07.14 v 07:39 10b.

WooDoo
WooDoo napsal 21.07.14 v 20:14 10b.

hustě krutě morový - nostalgie - hromada vzpomínek od dětství po mládí 10b

ERVSKY
ERVSKY napsal 20.07.14 v 18:58 10b.

Superstroj jasná 10

owenovic
owenovic napsal 20.07.14 v 17:04 10b.

a tady 10 bodíků

owenovic
owenovic napsal 20.07.14 v 17:04

paráda,taky jsem se na tomto stroji hodně najezdil.