Yamaha XT 660 Z Tenere (2014)

Vlastník onarb76
Vloženo 15.7.2014
Aktualizováno 28.5.2018

Vloženo: 27.09.2014, Uskutečněno: 27.09.2014, Zhlédnuto: 54x

Na Tenerke je pomerne mäkký lak na nádrži... stačí pár výjazdov ,,v stupačkách,, a začínajú sa ukazovať malé škrabance na nádrži tak ako aj na plastoch pod sedadlom. V motoshope som si kúpil priesvitnú samolepiacu motokrosovú fóliu ( 3x A3 formát) tuším za 15,-€? totálne odolná možno 2mm hrubá nezmar fólia... Potom som si z papiera vyrobil šablony na bočné plasty, tie som technickým benzínom odmastnil a fóliu som nalepil. Keď som sa zdokonalil s lepením najskôr na plastoch tak som si potom trúfol aj na nádrž, tiež som si spravil šablony z papiera, vystrihol som z fólie a po odmastnení som foliu nalepil. Táto úprava je na 100% (zatiaľ najazdené cca 6000km) a žiadne škrabance !!! nikde sa nič neodliepa, všetko OK.

Kolecko23 (0) napsal 17.04.2016 v 17:01

• široké enduro stupačky

Na anglickom fóre som našiel kontakt na českého výrobcu širokých nerezových enduro stúpačiek ;-) Slovo dalo slovo a moja Tenerka dostala na vianoce darček. ;-)

Vloženo: 08.12.2015
    Uskutečněno: 08.12.2015
  • ručná prezúvačka pneumatík

Na mašine prezúvam pneumatiky vždy doma a doteraz som to robil vždy klasicky monterpákami ,,na kolene,, . Pár krát to bolo celkom slušné trápenie :-) preto sme si s kamarátom vyrobili ručnú prezúvačku . Montážna hlava kú

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Motovaky.cz

Bočné hliníkové/plastové alebo iné pevné kufre som nechcel (hmotnosť, oprava pri poškodení na cestách, cena a podobne) a rozhodol som sa pre mäkkú batožinu. Vyrobil som si doma homemade držiak na batožinu (skoro kópia or

Vloženo: 05.05.2015
    Uskutečněno: 05.05.2015