Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník ZMickey
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 1.9.2014

Můj Stromek je velmi živý, s netradiční barvou a patří mezi větší motorky.

První dojmy - Vstroma jsem koupil v červenci 2010 jako dovoz z Itálie a jsem první majitel v Čechách. V prvním roce jsem se s ním prakticky učil jezdit, takže žádné velké výlety, jen vlastně okolo komína.Je to velmi pohodlný stroj i pro dlouhou cestu. Loni v létě jsem byl v Rakouských Alpách, najel jsem příbližně 1500 km a bolel mě jen zadek. Prakticky jsem se učil jezdit zatáčky, protože nejsem zkušený motorkář, je to totíž po dlouhé době jiná motorka, než na kterou si ještě pamatuji z mládí. Myslím však, že jsem se ji už naučil docela dobře ovládat.

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku bych doporučil tomu, kdo chce více cstovat, protože tato je k tomu jako stvořená, doporučil bych mladší model. A kdo je vyšší postavy, tak tomu určitě. Je to jedna z vyšších motorek.

Doplňky na motorce - Na motorce mám všechny tři kufry a vyšší plexi.

Suzuki Vstrom jsem si vybral proto, že jsem chtěl nějakého cesťáka a koukal jsem po cestovních endurech. Je pravda, že jsem koukal i po jiných cestovních modelech, ale finančně jsem se zmohl na Vstroma. Nepokládám se za zkušeného motorkáře. Stroma mám čtyři roky a najezdil jsem nějakých 15.000 km. Jeho jízda je velice svižná i když je to dvouválec. Je to sice enduro, ale pro jeho váhu se do terénu, dle mého názoru, moc nehodí. Podle mě je to ryze silniční cestovní enduro. Úložného prostoru, pod sedlem moc není, ale mám tam celou povinnou výbavu. Ostatní vozím v horním kufru. Spotřebu, abych se přiznal, moc neřeším, ale myslím, že jsem se dostal na nějakých 5,5 - 5,8 l/100 km. Jelikož jsem neměl jinou motorku dlouhou dobu nemohu posoudit její brzdy, zatím mě však nezklamaly a vše jsem ubrzdil i když několikrát trochu více než bylo zdrávo. Jezdím většinou sám, protože moje manželka se motorek bojí a určitě by si na ni nesedla (aspoň to stále říká), ale loni jsem byl v Alpách a vozil jsem kamarádku a i tak jsem byl s Vstromem velmi spokojený. Nevím kde se nejlépe motorka cítí, ale já se nejlépe cítím na silnici, terén mě moc nepřitahuje. Jezdím na motorce i do práce, ale přijde mi na město dost těžká.

A protože jsem člověk, který má rád změnu, rád bych vyzkoušel i něco jiného.

ZMickey
ZMickey napsal 15.08.14 v 09:35

Tak se opět hlásím a sděluji, že jsem motocykl prodal a v mezi čase jsem pořídil novou, je to Honda CBF 1000 A z roku 2006, se servisní historií a je oproti Vstromu krásně malinká. Mně to však nevadí, ba právě naopak. Zatím mám dobré dojmy, samozřejmě si musím zvykat na řazení. Další až víc najedu.

babula
babula napsal 10.08.14 v 15:14 10b.

Krásnej Stromek za 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.07.14 v 07:08 10b.

Pěknej kousek
Že by kupován v Bene ???