BMW F 800 ST (2011)

Vlastník czjohn
Vloženo 14.7.2014
Aktualizováno 17.4.2023

Lehky dvouvalec s nadrzi pod sedlem, kontrola tlaku v pneu, ABS, vyhrivane rukojeti.

První dojmy - Muj prvni dvouvalec, po prechodu ze ctyrvalce je to neskutecna zmena naprosto rozdilne choovani. Zvuk je trosku jalovy, ale chovani motoru to naprosto vynahrazuje. Navic spotreba se pohybuje kolem 4,3 litru

Doplňky na motorce - Drzak navigace, kufry

Pred touto moto jsem jezdil na ctyrvalcove CBF 600 S. Po temer dvou sezonach a 11000km jsem si rekl, ze by to mozna chtelo neco vykonejsiho uz jen z toho duvodu ze jezdime dva a CBF ve vyssich rychlostech uz moc nezrychlovalo.
STcko je velmi dobre ovladatelne. Prekvapila me jeho hmotnost, cca o 10 kg nizsi nez predchozi CBF, nizke teziste diky nadrzi pod sedlem taky dela sve.

Prodano 4/2023 po 9 letech a 40 000km

macimir
macimir napsal 10.08.17 v 13:45

ja mám aktuálne CBF600S a keďže začala so mnou jazdiť aj priateľka a CBF nie je nejaký prudký turista (hlavne diaľnica je otras) tak sa teraz silno rozhodujem medzi týmto a VFR800 Vtec...zatiaľ vyhráva Bávo skrz spotrebu a tým že je to Bávo...hondy už som mal dve a medzičasom už aj auto takže z tohto hľadiska jasná voľba, ale keď toto jazdí za 4,3 a VFR za 6-8 (podľa štýlu) tak je to sakra rozdiel...hlavne keď bez batôžka keď sa chodím vyslovene vyblbnúť na Šturec
ako je to s pohodlím spolujazdca? Na VFR viem že si pochvaľujú

elvis78
elvis78 napsal 27.02.16 v 13:18 10b.

kapotáž koukám stejná, jen polepy tam jsou
Kolik máš nalítáno na řemenu? S.Z.
A koukej trošku zaplnit deník.
Děkuji za nás estéčkáře.

BorisVTR
BorisVTR napsal 21.07.14 v 10:06 10b.

Moc dobra volba.Preju hodne pohodovych km a davam 10b

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 15.07.14 v 19:51 10b.

pěkná