KTM LC4 Adventure (2005)

Aktualizováno 6.11.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Matthew155
Matthew155 napsal 13.01.22 v 21:25 10b.

Krásne si ju spravil

bjaci
bjaci napsal 19.10.16 v 20:51 10b.

Nádherný stroj!!!

qetaczech
qetaczech napsal 04.04.15 v 11:08

Kdepak se da sehnat takovejhle sexy kokpitek??

Gutmanek napsal 12.12.14 v 21:19

Spotřeba pořád 5.5 přesně a to jedu podle sebe chvilkama pohodu, ale dokažu jí i zatopit na delší trasu při klidné jízde a silničních gumách to pujde i pod 5 ale to už ta motorka nesplnuje ten správný učel

Gutmanek napsal 12.12.14 v 20:52

Rok 2014 najeto od koupě a go motoru přes 4 tis km a naprostá spokojenost silnice, terén a i v tandemu s křehčí slečnou žádný problém a když se umí přitulit je to dvojnásobná radost z jízdy nejvíce na jeden zátah po silnici 340km dá se to je třeba bejt krapet zocelen a to mám vzadu 45ku rozetu místo 42(origo) podstatně menší maximálka, pneu na ostré enduro maxxis desert do terénu špička a překvapivě i na asfaltu jsem si chvilkama připadal jak na motárdu pro rok 2015 pořizuju kufry a cestovní pneu mitas E 09 rozetu 42 a někam vypadnout za hranice CZ dostala nový olej zn. Midlant 10W50 vyrobeno ve Švícarsku myslím že od Motorexu to nebude mít daleko chtěl bych ještě nějaké maličké plexi nejlepe touratech přibyde i ochrana předních světel touratech objednáno

Gutmanek napsal 29.10.14 v 23:29

Pro rok 2014 od koupě ADV mám najeto 3500km a paráda v terénu se to dá pomalu vodit jak ostré exc i na motokrosové trati jsem si zaskákal na asfaltce na drapakach překvapivě sedí výborně za ty km už vím co v zatáčce udělá a je to zabava... a i špalky na hranách to podrží... i v tandemu jsem nadšen ale na jaře bych se chtěl vrátit k exc a tuhle lásku připravit přez zimu více na silniční cestování