Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Tomik82
Vloženo 30.6.2014
Aktualizováno 13.9.2014

Pohodovej stroj zadnej dravec ale poradnej pracant odveze kam je potřeba a potěší svou příjemnou a lehkou ovladatelnosťí.

Motorka koupena od v Horazďovicích - Přátelské jednání vše v pořádku.

Yamaha XTZ 660 Tenere: cestuji z 90% po asfaltu a tenerka je pro dobrodruznější cestovatele je stavěná uz ze serie na off roadek a jedno valec na delší cesty pohodlím moc nedisponuje.
BMW F 800 GS: Tak tady rozhodne cena ale pěkná je ;o)

První dojmy - Příjemnej zátah příjemná ovladatelnost skvělej posaz. Bál jsem se váhy mam ktm duke II takže nejakejch 160 kg proti nynejších skoro 220 kg ale chce to jen trochu opatrnosti při manipulaci na místě jinak bezprostředně po rozjětí je veškerá váha prič.

Motorku bych doporučil pro - Pro řidiče kterej chce jezdit na pohodu ne lítat 200. Project se kolem komína , do práce nebo třeba na výlet na pár dní do alp.

Doplňky na motorce - Mám vyhřívané hefty , kufry , zvýšené plexi ,vystužené kryty páček.

Chťel jsem cestovní moto a endura se mi vždycky líbila.

Jízda je velmi prijemna pohodlna,brzdy dostačující, motor je tak na to pohodovy ježdění akorát ale nezlobil bych se kdyby bylo o pár koníků navíc a možná i ta šestá prevodová rychlost ale to je si myslím individuální pocit ,všichni přece nejezdíme stejně někdo jezdí hranu a nekdo se prostě jenom rád projede a s jízdou si vychutná vše a ne jen rychlost,podvozek pobere většinu nástrach a neduhů našich silnic a to i ve dvou samozrejmě když jede člověk s rozumem. Jízda se spolujezdcem? Přijde mi že když je moto naložené (spolujezdec-plna nádrž nebo nějaká bagáž) chová se velmi klidně. Spotřeba 5l a neco,podle stylu jízdy zatížení atd. Poruchy zatím žádné a to mnou najeto 7500 km+/-.
S moto se dá v pohodě i nějaká ta horší polňačka, takže přiject k nějaký rozhledně nebo něco podobnýho není problém. Na silnici se ale cejtí mnohem líp. Město taky není žádný problém stačí si jen zvyknout na váhu a kličkování mezi auty v koloně v malých rychlostech se stane pomalu zábavou.
Já si osobně myslím,že se s ní cestuje velmi příjěmně jsou i lepší ale i horší a za ty peníze je to povedená motorka která sveze do práce, na dovolenou k moři a cestou si můžete užít třeba i přiměřenej offroadek.

Gurun
Gurun napsal 01.07.14 v 17:32

Dobrá volba! Měl jsem tuto motorku (2010) a nedám na ni dopustit. Jediné na co jsem si nikdy nezvyknul bylo, že to nemělo šestku, protože kolikrát jsem ji tam podle zvuku motoru hledal a ona nikde! A s tím souvisí i to, že mi pak chyběl indikátor zařazené rychlosti, abych nemusel tu šestku hledat.
Co se mi hodně líbilo, jak fungovalo abs.
Ale jak jsem psal na úvod rozhodně dobrá volba a věřím, že budeš moc spokojený.

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.07.14 v 09:32

Sázka na jistotu

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 01.07.14 v 06:39 10b.

Eyky
Eyky napsal 01.07.14 v 01:56 10b.

Pěkná je.
Ať slouží jenom pro radost..