Suzuki GSF 650 Bandit (2009)

Vlastník Fajous
Vloženo 17.5.2014
Aktualizováno 17.5.2014

Moje první větší motorka, a tudíž i první 4v

Kawasaki ER 6N: Design
Aprilia SL 750 Shiver: Cena

První dojmy - Z přechodu ze 125 na 650 to byl šok, je uzavřená na 35kw ale i přesto se na ní dá dobře zařádit. Největší šok byl asi výkon přesto že je zamknutá (doraz na plynu) dále jsme si zamiloval zvuk, který je díky ladaku nadherný :-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych bandasku asi lidem kteří mají rádi naháče a potřebujou taky motorku, se kterou muže člověk i někam vyjet :)

Doplňky na motorce - Titax páčky, karbonový vyfuk JP tuning, led blinkry, padáky a odstraněný plastový držák na značku.

Mám najeto cca. 1000 km a můžu říct že se mi líbí čím dál víc :) ... Ze začátku to byl velký nezvyk, před touhle motorkou jsem měl malé varadero, takže posed jo opravdu hodně jiný :D Cca. po 100 km jsem si zvykl a nemůžu si to vynachválit člověk muže sedět na zadku a nemusí mít na rukách celou vlastní váhu. Motor je parádní a jede to skvěle, je to muj první 4V tak jsem si trošku zvykal na to, že to musím vytáčet :) Podvozek jsem čekal tužší, ale vzhledem ke stavu našich silnic je to možná i dobře. Do zatáček padá sama a nemám s ní strach projíždět zatáčky ve vyšších rychlostech. K brzdám bych řekl že to brzdí jakš, takš dobře, ale mohlo by i trošku líp, když přede mnou GS 1200 zabrzdí na plný kotel tak mám problém to dobrzdit, což se na našich projíždkách už stalo. Co se týče spolujezdce tak nikdo zatím nenadával. Na bandasce se mi jede nejlépe někde v lehce klikatých silnicích pokud možno na co nejlepší asfaltce. Na delší trasy, by se díky pohodlnosti posedu asi dalo, do školy jezdím cca. 60 km a když jsem najel 300km v kuse tak mě nic nebolelo, ale problém je vítr (to by ale řešilo plexi). Mám v plánu pořídit nějaké brašny a o prázdninách někam vyjet, tak pak budu moudřejší Hlavní nevýhodou je pro mě nádrž na kterou najedu cca. 200 km (spotřeba 6l) o dalších velice nevím, jde spíš o prkotiny na které si z fleku nevzpomenu.

Figi25
Figi25 napsal 18.05.14 v 10:15

ahoj gratuluji k motorce máš ji pěknou ale pokud vím tak Bandit má 19 litrovou nádrž

ZRX
ZRX napsal 18.05.14 v 01:49 10b.

Krasavec