Gilera Runner 125 (2009)

Vlastník Pulec333
Vloženo 5.5.2014
Aktualizováno 11.5.2016

Tak po ostrém enduru jsem si pořídil skútra protože, na rok nemělo cenu 125 kupovat a navíc jsem potřeboval něco na čem bych mohl jezdit do školy tak proto skútr :)

Piaggio X7 125 IE: Slabší motor, větší rozměry, takže asi pohodlnější ale Runner líp jede

První dojmy - Runner mě svým parádním zátahem hodně překvapil. Čekal jsem že to nebude tak svižné takže jsem spokojen :)

Doplňky na motorce - Xenonové světlomety, Kufr Kappa

Pro Runnera jsem se rozhodl protože jsem chtěl skútra ale s 11 Kw a nic těžkého aby to jelo :) A myslím že zrovna Runner přesne tohle splnuje.
Zatím toho moc najeto nemám, protože lidi na úřadech jsou strašně pomalí a dělají pořád problémy !! Jinak motor jede velice pěkně , brzdy by mohly být ostřejší ale možná se mě to jen zdá protože na KTM byli bremba a ty brzdili jinak :) Víc toho napíšu až si udělám pořádný výlet :)

No asi po měsící mě praskl variátorový řemen... sehnal jsem nový vyměnil ale pořád to nejelo jak mělo... takže znova rozdělat ( Mimochodem bez rázového utahováku je to nemožné) po rozdělání variátoru jsem našel válečky v dost špatném stavu a to všechno vedlo k tomu že skůtr je min o 10 tis stočený :/ ale co se dá dělat no, dovoz :)... Nyní mám vše nové takže by to teď mělo chvíli držet :) jo a ještě teď přes zimu musím vyměnit zadní pneu, protože ta Pirelli SL26 jde strašně rychle pryč ( Asi z polovičního vzorku za 1500 km jsem na dorazech... obouvám Dunlop scootsmart tak snad to bude lepší :)

Skútr jsem bez problémů prodal v listopadu 2015 za stejnou cenu jako koupil, takže čekáme na jaro a posun na A2 :)