Honda VT 800 Shadow (1988)

Vlastník Bakk
Vloženo 2.5.2014
Aktualizováno 17.10.2014

Je to velice zachovalá, divoká krasavice po jednom majiteli . Líbí se mi kardan, který osmistovky mají.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - Bez problémů. Technik, který se pohybuje mezi motocykly, je velký znalec a dokáže poradit.

Yamaha XV 1100 Virago: Vzhledem k mé vysoké postavě mi víc vyhovala Honda Shadow. Také má víc místa pro spolujezdce.

První dojmy - První dojmy z jízdy jsou dobré. Tento typ motorky mám poprvé, takže z mé strany byl určitý respekt. Líbí se mi tah motoru. Když jsem na ní odjížděl, bylo krásné počasí, takže jsem si to užíval.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji lidem vyšší postavy.

Doplňky na motorce - Padáky, předkopy, opěrka spolujezdce, plexi.

Motorku mám krátkou dobu na to, abych psal nějaké hodnocení.
Trochu mě překvapilo, jak dvouválce brzdí motorem.
Musím ještě vyřešit úložné prostory zakoupením kožených brašen.
Ovladatelnost je dobrá.
Pro správné využití obou brzd to vyžaduje více zkušeností.

17. října 2014
S touto Hondou jsem velice spokojený. Ovladatelnost je pohodová. Jízdu si opravdu užívám. Jezdím většinou do 90 km/hod., kolem 3 000 ot./min.Průměrná spotřeba je 4,6 l/100 km. Zhotovil jsem si držáky a dokoupil brašny. Plánuji postupné vybavení doplňky jako rolka a třásně. Horší je manipulace na místě. 224 kg váhy je už znát. Zadní brzda by mohla být účinnější. Teprve, když se motorka mele pod zadkem, si člověk uvědomí, jak mizerně máme "vyspravené" okresky. Ale i na to si postupně zvykám a jízdu na mé Hondě si užívám na plný pecky .

Bakk
Bakk napsal 04.11.20 v 12:36

Dobrá volba . Taky jsem s ní velmi spokojený. Snesla by o jeden kvalt navíc, ale s tím nic nenadělám.
Přeji Ti hodně šťastných kilometrů .

brejlovec62
brejlovec62 napsal 04.11.20 v 10:39 10b.

Ahoj .Koupil jsem Hondu 800 Shadow před několika měsíci.Je to super mašina.Přivezl jsem ji z německa a nelituju.

Jslastan
Jslastan napsal 26.04.16 v 09:35 10b.

Ahoj, po osobnej skúsenosti treba využiť všetky 3 brzdy... prednú, zadnú a aj motor... má slušnú kompresiu a pri primeranom jazdení brzdy používam len na dobrzďovanie. Samozrejme iná vec je krízová situácia... tu sa treba modliť aby nenastala. Ináč fantastický stroj.

Bakk
Bakk napsal 24.07.14 v 21:51

Díky, Magna je asi hodně podobná.

italian67
italian67 napsal 24.07.14 v 19:28 10b.

Krasavice ,kdysi jsem měl Magnu 1985 a vzpomínám na ni jen v tom dobrým