Jawa 50/21 Pionýr (1970)

Vlastník Grim77_CZ
Vloženo 1.5.2014
Aktualizováno 6.7.2014

Zatím se na něm pracuje. Je v nepojízdném stavu, ale to by se mělo brzo zlepšit. Snažím se udělat pěkný výstavní motocykl, ale nemůžu bohužel do něj nic investovat.

Motorka koupena od Děda - Nebylo to špatné, když mi to dal zadarmo, sice v špatném stavu, ale lepší než nic

První dojmy - První dojmy nebyly moc pozitivní, jelikož byl v velmi špatném stavu a proto už jsem do něj musel něco málo investovat a zatím pořád nejede. Až ho opravím vymění špatné díly a nalakuji tak přibude do mé sbírky. Doufám, že to bude brzy, takže nakonec první dojem nebyl tak špatný.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodný pro začátečníky nebo sběratele.

Doplňky na motorce - Žádné doplňky jsem zatím nepřidaval

Tento stroj jsem si vybral, jelikož je to jeden z velice oblíbených motocyklů u dnešní mládeže. Podle mě nebude vypadat špatně v mojí sbírce. Doufám že co nejdříve ho dám do pořádku, aby se na něm dalo jezdit. Je to velice obtížné, jelikož nemám sponzory a proto vše platím ze svého mizerného platu. Naplánuji s ním nějaké dlouhé trasy maximálně na nějaké veteránské srazy, ale nic víc s ním neplánuji, je pouze k tomu aby se lesklo v mé sbírce.

kokoska50
kokoska50 napsal 27.05.14 v 12:58

Super že jezdí to je hlavní

Grim77_CZ
Grim77_CZ napsal 12.05.14 v 14:16

jarolim: Diky, už jezdí, ale stále není v dobrém stavu.

liň: Ve zbírce je Jawa 50/21, Jawa 50/21( Tadle na které zrovna pracuji), Simsno S51, Jawa 50/555. Zatím toho teda moc nemám, ale plánuji koupit Jawu 250. Zatím zde nejsou, jelikož na to nemám čas a ani jsem netušil, že si mě zde někdo všimne . Až budu mít více času tak to sem dám.

liň
liň napsal 01.05.14 v 22:33

Rád bych aspoň trochu věděl co v té tvojí sbírce máš (nejsem kševtář!!!),Mám klránou Jawa 20 r.v.1973 ,původní stav a j e to můj nejspolehlivější stroj.Projela se mnou celé Čechy(Hrčava-Plzeň).Letos,pokud zdraví a finance dovolí,plánuji Balkán (Podgora možná ještě dál na jh).Tak se ozvi AHOJ

elvis78
elvis78 napsal 01.05.14 v 19:29

Moc pěkný. Mám vínovýho v podobném stavu s spz