Triumph Street Triple (2007)

Vlastník SirsCZ
Vloženo 20.4.2014
Aktualizováno 8.5.2014

Věděl jsem, že chci 3 válec. Po Fazerovi, kde se musí točit do haleluja jsem chtěl něco se zátahem od spoda. Tím, že jsem ke Streetovi přičuchnul u Pepy Sršně, pak si ho koupil kámoš, tak jsem slyšel jen samé chvály na ovladatelnost, váhu a motor. Šel jse

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava) - Nadmíru spokojený informovaností o motorce, vstřícným jednáním, kompletním servisem před samotnou koupí. Velké PLUS

První dojmy - Jízda od prodejce díky mému časovému presu byla po dálnici, takže jsem si jen vyzkoušel zátah a jízdu rovně, takže žádná hitparáda. Navíc jsem měl celkem kloktavý heft plynu, takže jsem se těšil na utažení lanka, protože jízda po hrbolech ve městě se mnou škubala jak na nezkrocená kobyla.

Motorku bych doporučil pro - =)

Doplňky na motorce - Větrný štítek + jeden delší na cestování
krovka
koncovky Arrow
vyhřívané hefty

Dlouho jsem přemýšlel, jakého Streeta zvolím. Koukal jsem i na Speeda, kterých bylo na bazarech víc, ale přecejenom. Je to už úplně jiná mašina, taže jsem zvolil šťavnatějšího a pro mě ovladatelnějšího Streeta.

2008+ moc nebylo a já měl ještě ve stáji Fazera, takže jsem ho dal k prodeji a jde se řešit nová motorka =) Fazer prodán za 4 dny, což bylo super, ale můj vyhlídnutý Street zmizel z inzerce. Prekerka. . . =D

Koukal jsem i po nové, párkrát navštívil Triumph v Modřanech a byl jsem celkem rozhodnutý. Pak se mi cena vyšplhala o doplňky a ještě jsem rozmýšlel, že kdybych si připlatil, mám Rko, takže jsem se do toho slušně zamotával. . .

V tom se objevili nějaký starší modely, tak jsem si udělal pár výletů a narazil na tento kousek. Kompletní servisní historie, koupeno od oficiálního dealera v Itálii po prním majiteli - Švýcar žijící v IT. Motorka vyvoněná včetně doplňků, nové pneu, koncovky origo Arrow, najeto 21 000 km. Cena příjemná, prodejce vstřícný, tak jsem do toho šel.

RoumenS
RoumenS napsal 29.03.15 v 15:17 10b.

Woky
Woky napsal 07.05.14 v 22:59 10b.

SirsCZ
SirsCZ napsal 27.04.14 v 21:32

To -> nebrzdit: Diky moc, objevil jsem novy funkce mobilu =D

SirsCZ
SirsCZ napsal 27.04.14 v 21:32

Jj, taky si to myslim, jen je jeste potreba nasypat nejaky kacky do drobnych uprav a poradne to rozjezdit =)) Jinak Speed Bauiii - The Best Of. . .

Bauiii
Bauiii napsal 27.04.14 v 21:07