Honda CBR 600F (1999)

Vlastník Solid_cz
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 28.4.2015

Vloženo: 14.04.2014, Uskutečněno: 14.04.2014, Stav tachometru: 18500 km, Zhlédnuto: 2x

Tak po tejdnu nemoci jsem se konečně dostal na technickou, kde vše šlapalo jak má, dpporucuju vsem co povezou moto ze zahranici jet na stanici ktera ma jako smluvniho partnera dekru, jelikoz v jejich databazich se nachazi o asi milion motorek vic nez na stanicich ktere ji jako smluvniho partnera nemaji. STK v Raspenave opet nezklamala a prijemny pristup chvile cekani a vsechny potrebny lejstra byly na svete. pak uz jsem jen jel na registr vozidel v novem boru a podal zadost ke schvaleni technicke zpusobilosti a zadost o registraci vozidla s potrebnymi doklady a v patek si jedu pro spz a VTP a TP. Doufejme ze Odin da a prestane aprilove pocasi ktere treba dneska panovalo snad v celem libereckem kraji(snih, kroupy, dest, slunce a porad dokola). V patek tedy prvni projizdka se vsemi papiry v poradku :D doufejme...

• Konečně zdravá jako řípa

I přes počáteční problémy se podařilo motorku uzdravit a vyladit. tímto musím poděkovat dvornímu mechanikovi Drobečkovi za čas a ochotu. Nakonec jsme zjistil že i když prodavající tvrdil že byly delané synchra podtlaků a

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.07.2014
    Uskutečněno: 01.06.2014
  • Zakladni servis + prvni projizdka

Tak motka dostala novej olej, filtr, svicky, desticky a brzdovku ktera byla snad jeste z fabriky. Bohuzel pri prvni vyjizdce do vrchlabi me motorka hodne potrapila, jizdni vlastnosti dobry ale motor netahne cca od 5ti ti

Vloženo: 23.04.2014
    Uskutečněno: 19.04.2014
  • Koupě a převoz ze Zlína do Liberce

Tak jsem tady na motorkářích po dlouhém vybírání vytipoval inzerát ze zlína který sliboval velice solidní stroj v TOP stavu. V sobotu jsem v pul šesté ráno v doprovodu človeka odborně znalého a jeho manželky vyrážel v je

Typ: Koupě
    Vloženo: 07.04.2014