Yamaha YZF-R1 (2010)

Vlastník VINPATRIK
Vloženo 6.4.2014
Aktualizováno 4.5.2014

Brutální motorka :) Zábavná a svižná :)

První dojmy - První moje jízda na eRjedničce ukázala o motorce hodně. Jelikož jsem přesedl z Fazera 600, tak nejsem na posed supersporta zvyklí, po delší chvilce mě bolelo už za krkem a ruce dostávali taky zabrat. Teď už jsem na to zlehka zvyklí :) (chce to čas no :D ) Je to dost silná mašina a musí se na ní opatrně, letos bude krásná seznamovačka s motorkou :) Jinak je skvělá, jsem moc rád, že jsem si jí pořídil. :)

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce.

Doplňky na motorce - Mini blinkry, padáky, výfuky RP, KN filtr, jiný držák SPZ, rukojeti dělané na zakázku, jiná závažíčka na řidítkách, karbonové doplňky, kryt zadní sedačky, lámací páčky, rolny, plexi puig

R1 od Yamahy jsem si vybral protože to byl můj sen :) Motorově je R1 dost silná a Big Bang se to nebojí ukázat :D. eRjednička má tři jízdní režimy A, B a standart. Režim A zkráceně je na pořádnou řezbu, motorka letí jak urvaná od řetězu, režim B je pro takovéto klidnější ježdění a režim standart je něco mezi A a B :D. Díky výfukům RP vzbuzuje příjemnou pozornost :) má nádherný zvuk :) Jinak motorka brzdí velice pěkně a ovladatelnost je super :) Trochu problém je úložné místo v motorce, člověk musí hodně zapřemýšlet jak tu povinnou výbavu pod to sedlo našlapat :D . Po delší jízdě motorka celkem topí pod prdýlkou :D a spotřeba taky zrovna neni labůžo, tahle krasavice si s klidem spapá 8,5l/100.

Jacek_18
Jacek_18 napsal 07.02.16 v 08:17 10b.

Překrásný barvy .. 10b

Jounas
Jounas napsal 18.04.14 v 16:13

Sem se na ní chtěl na Vrbovce kouknout, a už byla pryč:) Tak už vím, kdo mi ji vyfoukl...Tak mám teď RC8:)

lobokop
lobokop napsal 10.04.14 v 08:15 10b.

krásná mašina

VINPATRIK