Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník RR_Lucy
Vloženo 3.4.2014
Aktualizováno 26.5.2014

Nový přírůstek do rodiny. Nahradil původní CBR 900 RR Fireblade, tak uvidíme jak se nám spolu bude líbit

První dojmy - Motorka je prostě "jiná". Zvyky ze streetfightera přetrvávají, takže si na sebe budeme muset pomaličku zvyknout. Přesto mé první dojmy z ní jsou více než uspokojivé. Je to krásný, rychlý a relativně pohodlný kousek, takže uvidíme ;-)

Vybrala jsem si jej proto, protože jsem po něm toužila už od dob, ve kterých na něm jako novém jezdil můj bratr. Ujeli jsme spolu terpve asi 1000 km, takže nedokážu zcela spolehlivě zhodnotit, ale prozatím jsou moje dojmy fantastické. Jízda na ní je pohodlná, plynulá, svižná a vše dohromady. Co se týká brzd, taky nejsou rozhodně nejhorší, byť zvažuju o menších úpravách. Podvozek společně s ovladatelností mi sedl perfektně, takže si není nač stěžovat. Spolujezdce bohužel nevozím, takže nedokážu zhodnotit ... Úložný prostor mě velice příjemně překvapil, místa má fakt dost ve srovnání s dalšími kousky, se kterými přicházím do styku. Spotřeba bych řekla, že je normální, nic co by mi vyráželo dech u pumpy O tom, jestli je motorce lépe v terénu nebo na silnici se ani bavit nemusím, tahle rozhodně do terénu nepatří !!!

dawe.j
dawe.j napsal 30.03.19 v 06:55

dawe.j
dawe.j napsal 07.08.18 v 09:10 10b.

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 05.07.14 v 21:17 10b.

Krásně sladěná dvojka 10b.

Theo1987
Theo1987 napsal 18.06.14 v 23:43