Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník Tom-K
Vloženo 31.3.2014
Aktualizováno 10.5.2018

Vloženo: 06.06.2014, Uskutečněno: 05.06.2014, Zhlédnuto: 13x

Tak konečně někoho napadlo udělat pořádné padáky na hranatá víka hlav a já mohl shodit ty nevzhledné trubky které dělí válce od destrukce při nešetrném "postavení na stojánek". Na rozdíl od originálních plastových šidítek, vypadají tyhle špalky fakt festovně. Jen doufám, že odolnost testovat nebudu.

Tom-K (34) napsal 09.06.2014 v 12:58

Ta trubka bude určitě jistější, ale Berta je strašná fiflena. No snad se to nevymstí. A Malčo, vy jste dvě lehkonohé holky, ale já s Bertou máme hodně přesváhu.

malina (3) napsal 09.06.2014 v 06:21

Origo padáky (šidítka) mám několikrát vyzkoušené a jsou funkční
Nemyslím si, že by válec po projetí dírou přežil, když by ho chránila trubka
Taky doufám, že je nebudeš muset zkoušet...

vladaobi (1) napsal 06.06.2014 v 20:48

No nevým jak se tohle zachová při pádu co když to zachtí o hranu díru, nevým ale zamě raději trubky tohle taková okrasa podle mě.

• Ucpání děr

Tak se mi Berta pochcala. Tedy jen tak ukápla, ale řešit se to musí. Ono se to vlastně řešilo už před dvěma lety, ale vzhledem k tomu, kolik jsem od té doby najezdil, je to vlastně novinka. Vlhnout se nesmí, takže motor

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.05.2021
    Uskutečněno: 20.02.2019
  • "Trocha" leštění

Na Californii se mi líbily hliníkové leštěné ventilové víka, tak jsem se nějakou dobu chystal, že sundám tu ne úplně pěknou šedou i z těch Bertiných. Na Gonzově Viv vypadaly dost dobře, tak jsem se do toho dal. Kdybych v

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.05.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • Zimní mazlení

Na cestu se nedalo, ale s kočkama se laškovat musí i v zimě. Takže do jedné ruky sklénku čehosi dobrého, do druhé dýmku či doutník znalý stehna statné Kubánky (spíš nějaké sterilní mašiny - svět už není, jakým býval) a t

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.02.2017