Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník Tom-K
Vloženo 31.3.2014
Aktualizováno 10.5.2018

Vloženo: 10.04.2014, Uskutečněno: 01.12.2013, Zhlédnuto: 15x

Bertu jsem si přivezl na podzim, najel pár stovek a řekl si, že bych jí měl trochu nahlédnout pod sukni, aby se na mě v sezóně nevysypalo nějaké chrastivé překvapení. Zároveň jsem tu její sukni dal do péče lakýrníkovi, aby jí trochu vyspravil provozní šrámy, které za svůj dosavadní život utržila. Nebyly to žádné hrůzy (až na kufry), ale nakonec jsme se dohodli, že dostane kabát kompletně nový, ať se za ní chlapi zase otáčejí. Kdybych tušil, jaká ta zima nezima bude, tak raději jezdím. Z technických záludností jsem objevil jen vypadlý šroub stojanu (o ten bych nejspíš brzy přišel), narezlé ložisko kyvky a zaje... zanesené konektory, které jsem prostříkal. Tak snad to bylo vše a žádné překvapení se konat nebude.

Tom-K (34) napsal 15.04.2014 v 22:49

Kdepak, to je laďák.

c@rlos (5) napsal 10.04.2014 v 18:11

Pěkná originální koncovka výfuku na čtvrté fotce

• Ucpání děr

Tak se mi Berta pochcala. Tedy jen tak ukápla, ale řešit se to musí. Ono se to vlastně řešilo už před dvěma lety, ale vzhledem k tomu, kolik jsem od té doby najezdil, je to vlastně novinka. Vlhnout se nesmí, takže motor

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.05.2021
    Uskutečněno: 20.02.2019
  • "Trocha" leštění

Na Californii se mi líbily hliníkové leštěné ventilové víka, tak jsem se nějakou dobu chystal, že sundám tu ne úplně pěknou šedou i z těch Bertiných. Na Gonzově Viv vypadaly dost dobře, tak jsem se do toho dal. Kdybych v

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.05.2018
    Uskutečněno: 24.03.2018
  • Zimní mazlení

Na cestu se nedalo, ale s kočkama se laškovat musí i v zimě. Takže do jedné ruky sklénku čehosi dobrého, do druhé dýmku či doutník znalý stehna statné Kubánky (spíš nějaké sterilní mašiny - svět už není, jakým býval) a t

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.02.2017