Suzuki GSF 650 Bandit (2006)

Vlastník T-a-d-a
Vloženo 31.3.2014
Aktualizováno 8.4.2018

Je moc krásná ! Dokáže zaujmout jak barevnou kombinací tak i vzhledem!

Suzuki GSF 600 Bandit: důvod neuveden
Yamaha FZ6 N: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy jsou výborné a těším se sní na mnoho ujetých kiláků ! :D Motorka mě padla jak do ruky tak i do oka ! ;-)

Motorku bych doporučil pro - Bandit je vhodný pro začátečníky úplně v pohodě ! Sám jsem to pocítil a hned mě padl do ruky ! ;-) Můžu vřele doporučit.

Doplňky na motorce - laděný výfuk, brašny, plexi, řidítka.

Vybral jsem si tento stroj proto že jsem koukal na různé naháče od různých výrobců . A vždy jsem skončil u bandita ! Fakt mě moc padl do oka a to jak parametrově,
vzhledem, možností doplňků a nahradních dílů. Moc se těším na nové zážitky na nové mašině!! Hned co ujedu několik kilometrů tak se podělím o své zážitky . Spotřeba prý je dobrá, úložný prostor pod sedlem dostačující pro nářadí, lékarnu, a drobnější věci .
První a už další zážitky mám ! Musím říct že jsem velice spokojený s Banditem ! Velmi mě těší spotřeba a ovladatelnost a potřebná rychlost s zrychlením když je to potřeba. A i dokonce jsem vypozoroval potřebné otáčky pro správný průběh... ! I když je ještě mnoho co se mám naučit !! Ale naprostá spokojenost po 480 km ujetých po okolí.

Tak mám za sebou přes 1000 km ! A naprostá spokojenost jak po výkonu tak pohodlí při jízdě!

Na Banditoj se dá dobře cestovat ! Nedávno jsem byl na dovolené na Šumavě . Spolehlivost bezva ! Pohodlí taky na pohodu ale po delší jízdě trochu bolely ruce ... ale to je normoš ! Naprostá spokojenost se spotřebou .

Takže jsem velmi spokojený s Banďourem ! Po 3 147 km co mám najeto jsem více a více rád z volbou tohoto stroje ! Bezva! :D

Čadil
Čadil napsal 13.07.18 v 19:43 10b.

T-a-d-a
T-a-d-a napsal 22.07.14 v 19:01

Díkes

Majkyí
Majkyí napsal 22.07.14 v 16:54 10b.

sagvaro grande

T-a-d-a
T-a-d-a napsal 04.06.14 v 22:08

Jo díkec ! Jasan ...

KarlosHK
KarlosHK napsal 04.06.14 v 13:40 10b.

Zdar Tádo, za 10 Však taky jak jinak...