Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník MartinCraggy
Vloženo 18.3.2014
Aktualizováno 18.3.2014

Motorky v dnešní době jsou asi trošku jinde ,tenhle poctivej kus železa mě očaroval

Yamaha FZS 1000 Fazer: Kamarád má CBFko,chtěl jsem něco podobného ,ale na mě je to prostě malý.
Yamaha XTZ 750 SuperTenere: koníčkama silnější ,ale dost drnčela do rukou při vyšších otáčkách
Honda XL 650V Transalp: Měl jsem 600V ,přišlo mi to uplně stejný. Jak posezem tak i výkonem

První dojmy - Africu jsem koupil za relativně pěkný peníz s 63tisícema nalítáno ,akorát měla prasklé plexi a vysypanou baterku .Otázka 2 tisíc. Byla vybavena 3 kufry od kappy ,pádáky,přídavná světla,vyhřívaný hefty,turist plexi ,voltmetr,dynojet ,KN Filtr,Ladák Leo s homologací

Mašinu jsme startovali přes kabely ,ale chytla hned. První projížďka - o proti Transalpu mi to přišlo hrozně velká a těžká motorka ,ale když jela ovládala se nádherně . Na místě už je to horší. Co jsem jí dovezl domu přišlo na řadu váměna oleje +filtru(kterej nešel zaboha vytočit,momenták nebyl tak nezbylo nic jinýho než do něj vrazit šroubovák a povolit) výměna brzdovky a chladicí kapaliny.
Zatím mám pouze ujeto 1400 kilometrů ale za tu chvilku jsem z africi okouzlen a nedám na ní dopustit . Není to žádná střela ,ale když člověk chce krásně si zařádí.

Doctoropulos
Doctoropulos napsal 25.03.22 v 23:46 10b.

Fratr
Fratr napsal 10.10.21 v 15:34 10b.

Je to pořád krasavice, tak ať ti dobře a dlouho slouží.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 04.05.14 v 19:55 10b.

pěkná afra

PetajsB
PetajsB napsal 25.03.14 v 10:53 10b.

Výborná volba... Tahle motorka je fakt legenda...spolehlivost, zpracování-kvalita, všestrannost...přeju mnoho šťastných kilometrů v sedle i stupačkách

Pudas
Pudas napsal 21.03.14 v 07:32