BMW F 800 GT (2013)

Vloženo 14.3.2014
Aktualizováno 4.5.2019

skvely lehky cestovni dvouvalec

Motorka koupena od FIRMA:Invelt (Praha 5-Stodůlky) - velmi dobre

První dojmy - Velmi pohodlny stroj s mnozstvim zabezpeceni a typickymi BMW vychytavkami. Ovlada se velmi lehce, nizko posazene teziste umoznuje super jednoduchou manipulaci a brzdy jsou velmimspolehlive.

po Fazeru jsem chtel neco vice na cesty. Kufry, rozumne velke plexi a hromada bezpecnostnich prvku (abs, kontrola trakce, kontrola tlaku v pneu) a k tomu spousta drobnosti, ktere zprijemnuji cesty (vyhrivane gripy, elektronicky stavitelny podvozek, palubni pc, vsechny kufry na stejny klic jako motorka).

Jezdi se na ni snaze nez na Fazeru, dvouvalec tahne hezky odspodu a nahore ma hezkou vykonovou spicku kolem 7-8tisic. OprotimFazeruncloveka nenuti tolik tahat za plyn a litat ve 13-13tisicich. Brzdy jsou velmi dobre a neunavne, ale je treba pocitat s nevypnutelnym ABS.

RickVFR
RickVFR napsal 08.04.21 v 19:42 10b.

Dobrá voľba, GéTéčko je ozaj určené na pohodlné cestovanie, to Fazer bol určený viac sa na ňom blbnút, teda motor si ozaj pýtal otáčky, aby si ho človek užil. davam 10b

Schonfeld
Schonfeld napsal 02.06.15 v 15:02 9b.

Radime, myslím, že s těmi vibracemi to není tak hrozné jak se píše. Nebo aspoň mně to nepřijde jako problém, je to zcela v mezích normy. Spíš mi vadí nedostatek úložných porostor, na GT bych čekal aspoň přihrádku na doklady a telefon, ale smůla Nicméně i tak mohu potvrdit, je to skvělý stroj!

radimx
radimx napsal 27.06.14 v 21:46

Nejlepší motorka jakou jsem viděl a možná poslední, kterou bych si byl ještě ochoten koupit. Ale co ty vibrace do řídítek tlumené velkými závažíčky o kterých píší v recenzích? Cestovní BMW s označením GT v ceně běžného auta a budou vás z toho brnět ruce. Jako kosmická raketa s dírou ztrácející kyslík .Vibrace u cestovní motorky, zvláště u nejdražší ve své kategorii bych nepřetrpěl.

BorisVTR
BorisVTR napsal 16.05.14 v 07:06

Fakt nadherny stroj.F800GT je muj sen.Ale chcel bych ho v oranžove metalize.Preju hodne pohodovych km a davam 10b.

Kukkan
Kukkan napsal 02.04.14 v 10:22 10b.

Hezký stroj