Honda CBR 600F (1996)

Vlastník luke21
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 11.3.2014

CBR 600F.. co dodat, krasny univerzalni stroj co uz trosku jede

První dojmy - Kupoval jsem ji omlacenou, prestrikanou za hodne levnej peniz.. ale projeti bylo vyborny, nikam netahla a jela jak krava.. tak jsem ji vzal

Uzasna motorka, po pulrocni absenci kdy jsem prodal ne mou chybou naborene CB 500 jsem to uz nevydrzel a zacal hledat dalsi stroj, nebylo tolik financi tak jsem koukal po starsich a levnejsich strojich, tahle byla padena "ze stojanku" nekolikrat na vsechny strany, ne vsechny plasty origo ale testovaci jizda me nadchla.. jakym zpusobem to oproti CBcku jelo bylo neskutecny.. nikam netahla, motor znel dobre tak jsem do toho sel. Po te co jsem ji opravil tak jsem se s ni vyvalel ( klasika prvni jarni vyjizdka tak jsem ji lehce opravil znova a dal jezdil.
Nez se poradne seridila zrala jak tank, obcas jela za studena jen na 3 valce ( zvladla naskocit i jen na 2 ), po meste stacilo jezdit na 2jku a zrala 8-9l, po serizeni karburatoru jsem se na ni zacal znovu bat
Zavady behem doby co jsem ji mel: odesel regulator nabijeni a s nim i cas elektriky jinak nic, a to mela mela kolem 60 000km
Uz prodana, do mesta to nebylo ono a take jsem uz zatouzil po novejsim stroji.