Honda CBR 1000F (1993)

Vlastník mirdys
Vloženo 9.3.2014
Aktualizováno 9.3.2014

Pro mě ideál, mám 110 kilo a tohle mě za pár korun důstojně, svižně a hlavně spolehlivě povozí.

První dojmy - První dojem super, byla to moje první taková pořádná motorka, ten výkon 100 kW mě opakovaně úplně odrovnával a nemohl jsem tomu pořád uvěřit. Při prvních jízdách jsem na ní párkrát málem havaroval při hodně pomalém průjezdu křižovatkou, má snahu spadnout dovnitř, ale to se časem člověk naučí, s větší rychlostí je to větší pohoda.

Motorku bych doporučil pro - Pro trochu narostlejší chlapy co si nechtějí řidítkem kuchat do kolena, nedělají si žádné extra sportovní ambice a mají hluboko do kapsy

Tohle CBR 1000 je už moje druhé, takže jsem věděl do čeho jdu, našlo se pár drobností ( tekoucí přední vidlice, vymačkaná ložiska v řízení, zaseklá uzavírací jehla v karburátoru ), které jsem odstranil a teď je to plnohodnotný stroj, příští rok chci zkusit nějaký lak ala Blackbird, na toho asi hned tak nenašetřím , tak aspoň ta image. Vyšší hmotnost mi vůbec nevadí, protože nejsem žádnej hubeňour abych jí neuržel na křižovatce, ani závodník abych někde honil vteřiny.

Lubos92
Lubos92 napsal 09.04.14 v 00:07

Pěkná .

LASKY99
LASKY99 napsal 16.03.14 v 19:11

Já je měl všechny,vajíčko,supersporta,duala i xx,a nedám na ně dopustit,káždá měla svoje pro i proti,u vajca mě pořád zlobil napínák rozvodů,u supra zase gufera na vidlích,u duala mě zase mrzelo,že si s ním člověk moc nezagumoval) ale moje nejhezčí vzpomínky přesto všechno patří právě těmto motorkám. Na cestování super koráby ale hlavně,nikdy mě nenechali ve štychu!!!

justyn
justyn napsal 16.03.14 v 11:46 10b.

Moc pěknej kousek Ten origo lak bych nechal a ta garáš ty bláho,tak to nasere.Tak at ti slouží a mnoho km v sedle CBR Za 10b

chorvat
chorvat napsal 09.03.14 v 18:43 10b.

opravdu dobrá motorka

Big.One
Big.One napsal 09.03.14 v 18:36

Moc hezky napsáno . Mohl bys přidat pro jakou zemi byla vyrobená? Myslím že podle VIN to jde zjistit..