Honda VTX 1300 (2009)

Vlastník doplněk
Vloženo 2.3.2014
Aktualizováno 15.6.2015

Motorku postavila firma http://www.jrdesign.eu/o-n-s absolutně jedinečný přístup majitele a tvořitele, vše bylo uděláno dle mých požadavků a že předělávek nebylo málo...vřelé díky doplněk

Kawasaki VN 1700 Classic: důvod neuveden
Suzuki Boulevard C90: VTX prostě vyhrálo, ta nádrž pod sedlem u Suzuki mě odradila

První dojmy - úžasná mašina, zátah jak lokomotiva, krásný reprezentativní vzhled, za tuhle motorku se nikdo stydět nemusí :-)

Doplňky na motorce -

Moje první motorka byla Suzuki Volusia 800, hezký stroj, ale po určité době Vám dojde, že chcete jít výš a tak jsem hledal a na výběr toho bylo více...Kawasaki VN 1700, Suzuki Intruder C 1500, nebo C 1800, ale nakonec vyhrála třináctka, svojí váhou a robustností se vyrovnává třídě okolo 1500 a výše...je to jedinečný motocykl na projížďky kolem komína, ale i na veliký dálky, spotřeba kolem 6 litrů a 75 koní je ideálem, alespoň pro mne.

Ričmund
Ričmund napsal 23.02.16 v 20:10 10b.

Musím uznat že je to velmi povedené. decentní, vkusné a dobře sladěné. Parádní kousek.

Peťákk
Peťákk napsal 26.05.15 v 08:21 10b.

Povedená kombinace, moc pěkný

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 20.03.15 v 08:43

dal bych 20 kdyby to šlo

kakino
kakino napsal 15.04.14 v 22:19 10b.

pecka, hezka kombinace bilé s černou.

Miras69
Miras69 napsal 12.03.14 v 13:34

Krásná mašina a ještě hezčí úpravy. Fakt pěkná práce . Přeju plno šťastně ujetých km.