Yamaha TDR 125 (1998)

Vlastník N1CK
Vloženo 27.2.2014
Aktualizováno 27.2.2014

První dojmy - Zdravím všechny motorkáře, touhle cestou bych vám chtěl představit mojeho miláčka. Yamaha TDR je to pro mě takový poklad, který jsem si pořídil a jsem s ním moc spokojený. Tahle Yamaha je řazena do kategorie funbike a jedná se o dvácu s kterou si užijete kvůli dobrým jízdním vlastnostem jak v městského provozu, tak mimo město.

Dá se s ní parádně zařadit v zatáčkách, zejména se nejlíp cítí právě při výjezdech z nich. Ačkoliv se to nezdá, můžete si vyzkoušet pocit škrknutí stupačky o asfalt. Je pravda, že na kolínko to už není a to hlavně díky tomu, že TDR je uzpůsobena na jinší styl jízdy. TDR-ko se nelekne ani lehce těžkého terénu. Dále co se týče vzhledu, tak už mnoho lidí ji typovalo na silnější motorku. Na první pohled by člověk neřekl, že se jedná o dvácu, protože působí mohutnějším dojmem a skvělým zpracováním kapot. Když si na ni sednete, tak máte pocit, že se jedná o dospělejší motorku. Ale tyhle dojmy opadnou po té, když se podíváte na motor a výfuk a ten zvuk je to takový řekněme „komár“ .

Slady
Slady napsal 21.09.14 v 16:43

ten článek jak máš v recenzi asi nebude s tvojí hlavy že?:D myslím že uplně stejný článek má kámos v časopisu:)