Honda X 4 (1998)

Vlastník iDawe
Vloženo 27.2.2014
Aktualizováno 15.3.2014

Tak co říct.. k vidění moc není.. je jich jako šafránu.. naprosto úchvatnej motor laděnej do nízkých otáček se super krouťákem..

První dojmy - První dojmy byly hrozný.. motorka si zažila svoje. Nakonec si našla cestu až ke mě a já se jí pokusím dát péči jakou si myslím že by si zasloužila. A tak aby to nebylo odfláknutý, vezmu to komplet. X4.. nikdy jsem na ní v minulosti neseděl, když se objevila v katalogu nových moto srovnával jsem ji s Vmaxem.. jsou to ale rozdílný motorky. Po první jízdě která kupodivu nebyla hned v den koupě, ale až po dovozu domů, zjištěno pár závažných věcí. O hodně problémech jsem věděl už při koupi ovšem. Neměl jsem ale chuť ji projet u prodávajícího. Nebylo to pro mě až tak důležitý. Co mě ale potěšilo přes problémy při první projížďce je motor a převodovka v parádním stavu, nebudu počítat uchlastaný svíčky, rozladěný karburátory apod.. Motor táhne úžasně a od volnoběhu předvádí pro mě do této doby neskutečný věci. Nikdy jsem nic podobnýho nezažil. Jede prostě kdekoliv.. Vyjíždím na druhou jízdu po vsi po nutných úpravách na motoru, vyjíždím ze vrat, hned kopnu dvojku, zatáhnu.. prdel bokem, otáčky kolem 2tis.. nevím co se děje.. uberu.. přidám a prdel na druhou stranu.. zastavím.. guma cajk.. tlak ok.. jedu dál se stejným efektem :-D Neuvěřitelný :-D S úsměvem od ucha k uchu se vracím po cca km zpátky a uklízím ji do dílny na dlouhou odstávku. Co jsem potřeboval jsem zjistil a můžu se jí věnovat.

Motorku bych doporučil pro - Nedoporučuji začátečníkovi, se svojí váhou kolem 250kg dokáže překvapit, svým výkonem stejně tak.. Určitě ale někomu kdo se už vybláznil a chce si užít motoru, který X4 nabízí..

Doplňky na motorce - Na moto nic vlastně není, všechno co bych rád postupně dodělám..

Najel jsem s ní cca neuvěřitelných 2,5km celkem.. tak co se dá asi napsat zatím. Brzdy by mohly bejt lepší, podvozek asi ok, na to k čemu je určena. Motor perfektní. Převodovka perfektní. Posez luxus. Nádrž malá a jsem zvědavej jak se s tím poperu. Zarazil jsem se u automatickýho rozsvícení světel, má výstražný blinkry, manuální sytič pod nádrží.. Věci který bych v roce 98 nečekal.

Moto postavím podle sebe, ale nebráním se nápadům. Času je dost na plánování

lacerta82
lacerta82 napsal 13.12.14 v 14:15 10b.

moc krásná strojovna, na které můžeš realizovat své představy...ať se dílo podaří

Drtikol82
Drtikol82 napsal 04.07.14 v 08:36 10b.

Super strojovna

iDawe
iDawe napsal 26.03.14 v 13:04

Jo vzhledem k tomu že si vymejšlím nový a nový věci tak budu rád když letos vyjedu.. navíc nebyl čas na ni..
snažím se ale a pokračuju pomalu ale jistě..

ctirad
ctirad napsal 25.03.14 v 21:49 10b.

Ses doni pustil po hlavě.Dej foto až bude hotová.

danny3716
danny3716 napsal 15.03.14 v 20:13 10b.

Naprosto krásný pokoukání na tvou práci držím palce ať se dílo podaří dle tvých představ