Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Nilson115
Vloženo 24.2.2014
Aktualizováno 15.4.2017

Skvělý stroj pro začínající jezdce nebo pro ty kteří chtějí přibližovadlo které skoro nic nežere a údržba je minimální.

Yamaha XT 125X: Prodávající byl příliš daleko.
Honda XR 125: Vybral jsem si CBR protože se mi líbila víc a byl jsem nezkušený při koupi.

První dojmy - Jelikož to byla moje první motorka tak jsem si připadal jak v nebi.Nic mi nevadilo,po čase mi začaly vadit úzké gumy ze kterých mam strach ještě teď. Celkem slušná rychlost na dvácu ale pro začátečníka jako mě to stačí.

Motorku bych doporučil pro - Začínající jezdci,lidi kteří chtějí přibližovadlo s minimální údržbou a minimální spotřebou.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk ixil.

Vybral jsem si tuto motorku z důvodu že se mi líbila a prodejce bydlel ode mě blízko.Ale mít možnost vybrat si znova tak už bych do toho nešel z důvodu že se mi víc líbí enduro nebo supermotard.Motorka byla kupovaná v červenci 2013.Od té doby najeto zhruba 6 tisíc kilometrů.Motorka nikdy nezklamala,používám jí na vyblbnutí a dojíždění do školy.Je tam laděný výfuk IXIL takže motorka má jiný zvuk než z výroby,trošku mi to připomíná 6ti kilo.Ovladatelnost je super ale nejsem zkušený tak jsem nezkoušel nějaké těžší ovládání jako kontra řízení takže se dá v pohodě zatáčet i tělem díky její nízké hmotnosti.Při jízdě se spolujezdcem sem ani nepoznal rozdíl ve výkonu,jela snad rychleji než když jezdím sám.Úložný prostor není moc velký,sotva se tam vejde lékárnička a nějaké šroubováky,spotřeba-to snad ani nežere.U mě kolem 2-3l/100 kilometrů a to jsem jí dával zabrat.Servis je u této motorky minimální,akorát dofoukat občas gumy a měnit olej.Jednou za čas vyměnit brzdovou kapalinu a zkontrolovat brzdy.Za mě bych to doporučil začínajícím jezdcům a pro ty kteří chtějí dobré svezení za pár peněz.

Nilson115
Nilson115 napsal 27.02.14 v 12:45

Byla moc pěkná :D Teď už zbylo jenom pár dílů.

Lubos92
Lubos92 napsal 26.02.14 v 21:09