Honda XR 400 (2001)

Vlastník Pool.Deviant
Vloženo 22.2.2014
Aktualizováno 4.5.2021

Enduro, které baví- Bez limitu, limit je jezdec

První dojmy - Mašina mi hned padla do ruky. Měřím 187cm a nemám problém se na ni poskládat, když si stoupnu do stupaček, tak nejsem nijak extrémě zhrbený.(asi mám dlouhé končetiny, pro ženy-úda, teda údy :D pro muže ruce a nohy)

Tento stroj jsem si vybral protože ho kámoš prodával za dobrou cenu. Poté jsem hledal na netu a dočetl jsem se, že je to legenda mezi endury. Tak jsem ji prostě musel vyzkoušet a ikdyby byla cena vyšší, stejně bych ji koupil. V tp mám nějakých 24kw, ale já nevím kolik to má opravdu? jede to krásně, ve spodních otáčkách je luxusní traktorovej projev a motor lehce překouše podtočení. V noze už mám i ten správnej "grif" , takže mě neštve, že nemá startér...prostě ZE VŠECH SIL po tom skočit a mám úsměv na tváři. Maximálka je kolem 120-130km/h. Mašina je dobrá na styl pole, louky, les. Údržba není náročná, schopnější jedinec si to polátá doma na koleni. Leješ benzín, měníš olej, s tím seřídíš i ventily a je vystaráno. PO-HO-DA ;) A pozor, v téhle motorce zarezne (pokud se o to nestaráš) oska kyvné vydlice, takže jednou za rok promazať. Nebo za pár let odvrtať :D i já jsem vrtal a je to kurevská práce!!

Lubos175
Lubos175 napsal 24.05.17 v 18:31 10b.

Krasna shanim kdyby si chtel prodat napis

JouFH12
JouFH12 napsal 19.02.17 v 07:13 10b.

Supr stroj

dom182
dom182 napsal 24.02.14 v 18:34

Machy07
Machy07 napsal 23.02.14 v 16:26 10b.

Pěkná