KTM EXC 450 (2013)

Vlastník _GAS_
Vloženo 21.2.2014
Aktualizováno 11.5.2015

Vloženo: 29.03.2016, Uskutečněno: 29.03.2016, Zhlédnuto: 13x

Během focení kurzu enduroškoly mě napadlo vrazit GoPročko kamarádovi do ruky a tahle slabá minutka z toho vzešla.

_GAS_ (21) napsal 31.03.2016 v 14:05

Já Ti rozumím.

Mann (1532) napsal 31.03.2016 v 10:54

Asi jsem se vyjádřil dost krkolmě, ne-li přímo blbě. Přiblížením se mám na mysli zvládnutí/zdolání s jistotou třeba jen té nejzákladnější překážky - prudké stoupání, kláda,příkop, ...

Jarvis, Birch, Blazusiak, ... těch marťanů je samozřejmě víc a nejen v cizině, nám běžným nadšencům už moc nemají kam ujíždět, si myslím To jsou absolutní špičky extrémního endura. Příměr s těmi to lidmi je myšlen čistě jako vzor. Jakékoliv jiné - vážně míněné srovnání by to bylo stejně pošetilé jako se snažit porazit Jardu Jágra v hokeji a třebai s výhodou svého domácího rybníku

_GAS_ (21) napsal 31.03.2016 v 09:56

Tak jsem rád, že si to myslíš.

Osobně mi přitom přijde, že každým šolichem o který se snažím mi třeba právě tenhle maník ujíždí, bo vidím, že na to prostě nemám.

Nicméně kejkle s motorkou dělám hlavně proto, že mě baví. Ale přibližovat se borcům jako Jarvis nebo Birch nemám skutečně v úmyslu.

Mann (1532) napsal 31.03.2016 v 09:34

Že jo No dobře , přiznávám, že máte každý na sobě jiné hadérky a Graham na fotce drtí mezi šutry cvajtakt , ovšem ber to pohledem obyčejného šmidlocha jako jsem já Fotka dává prostor fantazii a tu já bohužel mám tudíž mi to může snadno v záři obdivu splynout Samozřejmě, že vidím Grahama Jarvise pro většinu z nás jako nedostižnou metu , ale každé přiblížení se cení a počítá. A tobě se to daří téměř každým zápisem v deníku

_GAS_ (21) napsal 31.03.2016 v 08:40

to Mann: Tak ty mě bavíš.

To si bohužel vůbec nemyslím.

Mann (1532) napsal 30.03.2016 v 09:23

Na téj Husce začínáš být od Grahama Jarvise k nerozeznání

_GAS_ (21) napsal 30.03.2016 v 07:46

Díky Vám za komentáře.

Jen mě hodně mrzí, že bylo hnusně, šedivo a kosa (3 st C).

Za slunečna by to podle mě vypadalo mnohem lépe.

Wildaja (44) napsal 29.03.2016 v 20:09

Škoda, že je to tak krátké. Úplně si dovedu představit jak sedím někde v dálce na pařezu a dívám se.
Ale dívám ... je slabé slovo, asi bych měla na obličeji výraz nadšení a zájmu, očiska by mi jiskřily už jen tím, jak se na to pěkně kouká. Fakt jo . Na fotkách to není ono. Naživo a nebo video, je v tomto směru o mnoho zajímavější .

owenovic (12) napsal 29.03.2016 v 18:49

Ikdyž krátké, tak hodně výstižné. Supr Gasy

• Vedra se tráví nejlépe za řidítky

Lepší než se plahočit na koupáku je podle mého názoru, zaplavat si ve svém potu pěkně ve stupačkách. :-) Jojo, i v Rumunsku je vedro zalknutí... https://www.youtube.com/watch?v=fPT9zmWLh9Q

Vloženo: 20.07.2017
    Uskutečněno: 20.07.2017
  • Po práci je to nejlepší...

S přáteli jsme si dali odpolední dýchánek v podobě 2 mth a k dokonalosti to mělo velice blízko. Klídek, teplíčko, nikde ani noha, nikde ani ruka. Jízda ve všední den má prostě své kouzlo.

Vloženo: 29.03.2017
    Uskutečněno: 29.03.2017
  • Výjezd Barchánek poprvé v roce 2017 a lesem

To je dost, žes nás taky vyvezl... Ano, zatímco v loňském roce jsem sedlal především služební Husku FE350 a EXC vlastně prostálo sezonu v garáži, letos již mělo příležitost protočit drapák na některých více, či méně o

Vloženo: 08.03.2017
    Uskutečněno: 08.03.2017