KTM EXC 450 (2013)

Aktualizováno 11.5.2015

Vloženo: 22.03.2016, Uskutečněno: 22.03.2016, Zhlédnuto: 7x

Takové mé všední odpoledne po práci, na služební Husce FE 350

_GAS_ (21) napsal 29.03.2016 v 17:24

Dneska ke svému profilu přismrknu malý trailer co jsme natočili během focení.

Mann (1532) napsal 28.03.2016 v 23:27

Sjíždět do rokle nebo doliny a mít zadek v luftě to je GASi dobrá provokace Taková nenápadná upoutávka Přesně ve stylu tebou níže uvedeného výroku Když se nemehlo baví

_GAS_ (21) napsal 26.03.2016 v 11:14

Já myslím, že to bude v cajku. Chce to být volněný a věřit si.

Mimochodem, včera jsem ve 2 st. C fotili a natáčeli matroš pro další díly enduroškoly do MotoHouse, tak snad se budete mít na co těšit.

Wildaja (44) napsal 24.03.2016 v 20:54

No FUJ . Tak jsi mě ubezpečil, že i takto jde na sobě máknout - volbu má každý . Ale pokud s tím nezačneš něco dělat , tak budeš tady Gasovi vypisovat na jeho lehkou jízdu slovo "nedráždi" už navždy .

Mann (1532) napsal 24.03.2016 v 19:21

Já jsem takový pejsek, který sice zamňouká, ale nekousne takže můžeš být bez obav a hlavně mě neberte nikdo moc vážně K tomu poweslidu bych si možná ještě dovolil přidat lehoučký osobní poznatek Je dobré to zkoušet pro začátek na homogenním - stejnorodém, stejně měkkém/tvrdém podkladu. Ať má zadní kolo pokud možno stejný záběr/prokluz. Mě to hodně pomáhá k získání pocitu jistoty

Wildaja :S velkým sebezapřením a poctivou zimní životosprávou /bůček, pivo atpod./ jsem dopracoval k docela slušnému polstrování, takže žádné vystýlky asi potřebovat nebudu Ještě zapracuju na břišní partii - pekáči buchet Návod jak na to jsem už našel

Wildaja (44) napsal 24.03.2016 v 16:30

Mann ... letos snižuješ počet koní a navyšuješ kolečka . Tak kebuli máš, na zadek dej peřinu, obal kolena, lokty i ruce a kupředu .
Se ti divím , kolo máš zaprášené, balón vidíš taky asi sem tam, ale kuráž na powerslide pro zlepšení fyzičky vyzkoušet chceš . Tak návod - čtu, že máš , tak snad si to nerozmyslíš a potěšíš tělo i Ducha .

_GAS_ ... ta chuť a že Tě to baví, jde vidět
... lítej blackem, lesem, testuj motorky ... těch informací není nikdy dost , cestuj, natáčej ... my se vždycky rádi podíváme .

_GAS_ (21) napsal 24.03.2016 v 16:23

A sakra, Bojím se, bojím.

Tak hlavně na pohodu, nebýt ve stresu a v křeči.

Nezapomeň se mi pak pochlubit. Prosím.

Mann (1532) napsal 24.03.2016 v 16:05

no to my zase dovedeme být uznalí, což o to . Nedá se svítit GASi, komu čest tomu čest
Ten bikros i závodění na silnici prostě stopu zanechá jestli chceš nebo ne a s počtem vavřínů doma ve vítrině to nemusí úplně souviset. Po přečtení posledního vydání MH jsem se rozhodl letos vyzkoušet powerslide podle tvého návodu Věřím ti GASi , ale chraň tě ruka Páně jestli sebou někde fláknu

_GAS_ (21) napsal 24.03.2016 v 08:09

Vážení, vy mě bavíte.

Jsem skutečně rád, že se vám to minutové videjko líbí, nicméně sebekriticky musím říct, že to vše skutečně dělá především Huska.

Osobně jsem spíše jen takovej mrdlal, co nic extra neumí, jen ho to baví.

A závody? Ty jsem sice jezdíval, ale jen silniční CECky (pominu-li dětství strávené po závodech na "bikrosu").
K vlastnímu enduru jsem přičichl totiž relativně nedávno, řekněme před 8-10 lety? Do té doby jsem byl čistokrevný silničák, co nad blátem ohrnuje nos.

A jak je vidět, osud si s námi dobře zahrává a dnes mě to mimo asfalt baví snad víc, než na asfaltu.

Nicméně mou láskou největší je cestování v sedle. Neznám snad lepší pocit, než sedět za řidítky mašiny na začínajícím několikadenním tripu do neznáma.

Nicméně to asi nejsem sám, tedy především tady na mtr.cz

owenovic (12) napsal 23.03.2016 v 19:58

Parádní videjko. Klobouk dolů. Je fajn se odreagovat a ještě v takovém stylu hsko ty. SUPR

Wildaja (44) napsal 23.03.2016 v 19:56

... dobrá, dobrá ... tak v tom případě ... prosím ... jsem i s tebou Manny jedno velké ucho a _GAS_ má prostor se nám pochlubit a říci o sobě víc .

Mann (1532) napsal 23.03.2016 v 19:28

Wildaja : V GASově jízdě je vidět - cítit lehkost, rychlost, zábava i tam kde já bych si netroufnul Chlapsky musím přiznat, že jeho hopsání je na úplně jiném levelu prostě je to tak a motorkou to bohužel určitě nebude
Á propos tipnul bych si, že GAS jezdíval v minulosti motokros nebo tomu podobnou disciplínu.
Schválně co nám tady na sebe prozradí

Wildaja (44) napsal 23.03.2016 v 18:36

Jojo . To je pohodička . Lítat si tam a zpět, nahoru, dolů. To je to správné odreagování. Radost pohledět . Já jsem na této moto nedosáhla ani na zem . Takže za mě vážně .

Mann ... ty zas hépeš na svém DR-ku jinde a že by ses netrefil mezi stromy ... to tvému stylu jízdy nehrozí ... tomu se mi nechce věřit .

_GAS_ (21) napsal 23.03.2016 v 08:29

Klucí, díkes.

Původně jsem si to točil jen tak pro sebe, protože byl fakt krásnej všední den, já utekl dřív z práce a tak jsem se prostě jen radoval za řidítky.

Ale pak, když už jsem byl u PC, frknul to sem na motorkáře.

Driver-toys (1) napsal 22.03.2016 v 19:53

Seš šikovnej, vypadáš jak když tančíš... . Parádní videjko!

Mann (1532) napsal 22.03.2016 v 16:27

Kurec GASI nedráždi jak kdybych vletěl do lesa jako ty jsem přilepený na první buku až do podzimu Ale pěkně se na to kouká

• Vedra se tráví nejlépe za řidítky

Lepší než se plahočit na koupáku je podle mého názoru, zaplavat si ve svém potu pěkně ve stupačkách. :-) Jojo, i v Rumunsku je vedro zalknutí... https://www.youtube.com/watch?v=fPT9zmWLh9Q

Vloženo: 20.07.2017
    Uskutečněno: 20.07.2017
  • Po práci je to nejlepší...

S přáteli jsme si dali odpolední dýchánek v podobě 2 mth a k dokonalosti to mělo velice blízko. Klídek, teplíčko, nikde ani noha, nikde ani ruka. Jízda ve všední den má prostě své kouzlo.

Vloženo: 29.03.2017
    Uskutečněno: 29.03.2017
  • Výjezd Barchánek poprvé v roce 2017 a lesem

To je dost, žes nás taky vyvezl... Ano, zatímco v loňském roce jsem sedlal především služební Husku FE350 a EXC vlastně prostálo sezonu v garáži, letos již mělo příležitost protočit drapák na některých více, či méně o

Vloženo: 08.03.2017
    Uskutečněno: 08.03.2017