Honda CB 600S Hornet (2002)

Vlastník AngyalossyE
Vloženo 20.2.2014
Aktualizováno 20.2.2014

Ideální pro slečny s malou postavou, takový přesně Hornet je, krásně se ovládá a to nejdůležitější - dosáhnu na zem :)

První dojmy - Padla hned do ruky, byla lehce ovladatelná, rychlá, svižná a hbytá. Na to, že je starší byla extrémně zachovalá a skoro neježděná. Jelikož jsem kupovala od dobrého známého, vím, že mě nepodvedl a koupila jsem dobrý kousek. Krásná černá barva a ani škrábanec

Proč jsem si vybrala tentoo stroj?
I když se mi líbí spíše naked bike, s moji postavou si ho nemůžu dovolit. Vítr by mě odfoukl jen bych se trochu víc rozjela, potřebuji aspoň malý štítek.
Potom kvůli perfektnímu stavu, který mě až překvapil. Nejsem sama takový znalec, ale mí zkušení rádci mi pomohli.
Zkušenosti mám jen dobré, nikdy nezklamala a vždy krásně drží na cestě.
Jediné dvě věci mě moc netěší, ale není to až takový problém.
První je, že nemá ukazatel paliva, tudíž musíme počítat kilometry a potom manuálně přepínat na rezervu což je za jízdy někdy nepohodlné a poté ještě spotřeba, která byla ze začátku vyšší kvůli špatnému seřízení, ale teď už to ujde.
Jelikož až tak moc daleko nejezdím nevím jak moc se na ní dá cestovat, ale jako na každé motorce tohoto typu toho moc nenajedete,aby vás něco nebolelo.

milenka
milenka napsal 04.05.14 v 17:40

krásný hornetík

Drahoš1
Drahoš1 napsal 05.04.14 v 12:10

Pěkná, tak ať slouží a hodně spokojenejch km.

krysoid
krysoid napsal 23.02.14 v 13:52

dost dobrý ať slouží a dělá ti jen radost 10b

millhi
millhi napsal 20.02.14 v 18:30 10b.

Dobrý výběr Hodně kilometrů bez nehod!

Devil007
Devil007 napsal 20.02.14 v 12:22 10b.

dobra volba, par detailu vykompenzuje spousta výhod. Hodně zábavných kilometru!