Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník Skeng
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 10.7.2016

Prostě 954,,, k tomu není co dodat :)

První dojmy - Hondice mě nezklamala jako vždy, brutální zrychlení, lehce ovladatelná, jde poznat i přechod z 900 na 954. Moje první stříkačka, ze začátku jsem měl obavy, ale zatím funguje skvěle.

Doplňky na motorce - cnc páčky, padáky, mini blinkry, na tlumič řízení se chystám

Honda Fireblade 954RR byl vždy můj sen, celou cestu co jsem přecházel z motorky na motorku, jsem směřoval k tomuto typu Fireblada. Tato motorka bohatě vystačuje, co se týče hmotnost versus výkon. Podvozek je trochu tvrdší, ale mam ji zatím jen krátce, tak to vypiluju nastavením (nevím, zda předchozí majitel nešteloval podvozek), většinou jsem jezdil na origo nastavení. Při koupi jsem prvních par dní bojoval s přívěrou výfuku (koupil jsem ji se závadou, že jsou prasklé lanka od přívěry), vyměnil jsem je, ovšem přívěra pořád nefungovala, tak nakonec jsem musel koupit i servo ovládaní přívěry a pak už to bylo v klidu. Samozřejmě jak už jsem to měl rozebrané tak jsem to celé vyčistil a znovu promazal. Jak jsem si četl na foru, tak tato závada bývá u 954 docela často. Od té doby jsem zatím žádné problémy neměl a jen jsem dolíval benzín :).
Jediné co by tahle motorka potřebovala, tak na ní už z výroby měli montovat tlumič řízení.
Jinak jí mužů jen doporučit je to skvělé svezeníčko.

PePe89
PePe89 napsal 06.04.15 v 04:56 10b.

10 bodu pro žlutou sestru

DejvSB
DejvSB napsal 06.03.14 v 18:19

Já k tomu dodám Honda nepřekvapí

sioux
sioux napsal 25.02.14 v 15:20 10b.

Skeng
Skeng napsal 17.02.14 v 23:06

Děkuji

LucyGPZ
LucyGPZ napsal 17.02.14 v 20:28

Hodně šťastných km, bez nehod