Suzuki GSF 1200 Bandit (1999)

Vlastník Kleber
Vloženo 11.2.2014
Aktualizováno 11.2.2014

První dojmy - Motor v Suzuki GSF1200 Bandit je odolný, točivý a také mírně zastaralý. To ale vůbec nevadí, protože poskytuje opravdu dobrý výkon a byli jsme s ním ve všech směrech spokojeni. Ze zdvihového objemu 1152cc dává tento čtyřválec nejvyšší výkon 100 koní a krouticí moment 91 Nm, což vůbec nejsou špatné hodnoty. Díky tomu zvládnete zrychlení z klidu na ¼ míle za 11.3s a můžete pokračovat až k maximální rychlosti 232 km/h.

rosary
rosary napsal 11.02.14 v 22:51 10b.