Aprilia Pegaso 650 Strada (2007)

Vlastník Pepa07
Vloženo 20.1.2014
Aktualizováno 8.2.2015

Dovoz z itálie.Jezdila na ni holčina a pěkně se o ní starala.Mašina je jako nová, bez škrábanců ,brubšího zacházení.Holt dobrý kup

První dojmy - Člověk si rychle zvykne,je to funbike,ovladatenost je skvělá.Kupoval jsem v květnu 2013,tak jednu sezonku mám už zdárně za sebou.Najel jsem 5tis.km a už ji mám vžitou jak svoje boty..

Doplňky na motorce - zásuvka 12V

Naprostá spokojenost,pro začínajícího motorkáře na "větší mašině"je tato volba ideální.Výkon není tak drsný , dobře se ovládá.Motor je ověřenej jednobuch a brzdy také fungují jak mají ,hlavně předek se dá krásně dávkovat.Převody to tam sází,nádhera,akorát chybí 6kaVáha je přijatelná a když se nejezdí na "krev"tak i spotřeba je rozumná.Dá se ujed na nádrž okolo 350km,ale často tomu tak není
Podvozek je na můj vkus měkčí,ale aspoň člověka nebolí zadnice..
Peggy je především do zatáček,tam vytře zrak i daleko silnějším jedincům.Je to prostě poslušná kočka co umí vystrčit drápky.
Servis a větší poruchy jsem zatím a doufám že ani nebudu řešit.Akorát první co jsem udělal po koupi, byla výměna oleje+filtr,dal jsem novou svíci a sešteloval volnoběh.Obutí je od Pirelli diablo Rosso2
Letos se chystám na nějakou delší cestu,tak dám vědět jak to dopadlo...
Pepa

siminka66
siminka66 napsal 09.11.17 v 14:28

Parádní 🖒

Vydrik
Vydrik napsal 01.01.15 v 22:24

parada

Beny1
Beny1 napsal 15.04.14 v 20:13 10b.

Krásnej kousek Jednoznačně 10b !! :)

cat-nikita
cat-nikita napsal 03.02.14 v 09:42

Taky nesnáším nudu, tedy tu s malým n a ta s tímhle určitě nebude

Sylver
Sylver napsal 02.02.14 v 23:57

Pěkná motka, taky takovou jednu mám. Ale nevěřím ti ten nájezd 350km na nádrž To by musel být hooooooodně velký ecorun.