Aprilia Pegaso 650 Strada (2005)

Vlastník Jaro91
Vloženo 23.6.2016
Aktualizováno 6.10.2017

Asi je to moja srdcovka, talianska motorka ,cerveno-cierna s modrimi kolesami bola jasna volba

Motorka koupena od Davit novosad - Este som nemal vodicak ale predavajuci bol tak ochotny ze mi ju doviezol az domov,z ČR na SK

Suzuki XF 650 Freewind: Najprv som mal jasno ze to bude freewind ale dosetril som este cosi a zrazu uz xf-ko bolo stare a skarede a strada je nadcasova :-DD

První dojmy - Hah,prve dojmi ,ze jaka velka motorka,vzpriameny pohodovy posed a hodne citlivy plyn

Motorku bych doporučil pro - Ten kto chce zabavu v meste a v okoli domu tak neni ocom,japonsky motor a talianska riadiaca jednotka to musi proste fungovat

Doplňky na motorce - Dokupoval som origo plexi, cnc packy,polepy,drziak na telfon, 12V usb zasuvka a samozrejme ladeny vyfuk Creptus

Takze motorku som hladal uz cez zimu a hned na jar som nasiel nieco v mojej cenovej relaci, kedze to je moja prva cestna motorka tak som hladal uz obsah 650 kedze nieco mensie by mi bolo slabe po radach od kamosov a tak som nasiel zrovna na tomto fore krasnu cervenu apriliu pegaso strada 650 iba 25km od domu u susedov v ČR takze som sa musel ist nanu pozriet aj keby co bolo, sice prsalo ale bolo to blizko takze som sa siel pozriet a vypocut si aspon zvuk motora a to este vten den prisiel druhy zaujemca hned pomne sa nanu pozriet ale ja som bol prvy a mal som ju rezervovanu a druhy krat ked som prisiel s kamosom sa konencne previest tak pocasie uz bolo fajn a po testovacej jazde som zaplatil zalohu a asi o mesiac ked sa pocasie uz konence umudrilo tak 4.aprila mi ju byvaly majitel ochotne doviezol az domov a samozrjeme darcek k moto bol ladeny vyfuk ktory som nahodil az neskor a doteraz mi robi neksutocnu radost, ten zvuk je premna dokonaly
Jazdne vlastnosti: prvotny pocit na reakciu plynu bolo ze tak totok je fakt citlve az moc na mna,posed celkom fajn,aj ked po prejdeni viacej km mam pocit vysedeneho sedla a uz by som si sadol aj inak alebo idem do stupaciek celkovo by som si vedel predstavit pohodlnejsie posed,motorka je proste na mna mala,vykon je uplne dostacujuci pre mna,a tie odpichi po nahodeni ladaku su neskutocne,este ze to ma brzdy brembo ale motor ma dost dobre brzdne vlastnosti takze to je fajn a nemusite az tak stlacat brzdy,vzadu mam sirsiu gumu 160ku takze to drzi celkom dobre.
Motorka je naozaj funbike,dialnice a dake okruhy to asi neni ale mesto a dake vylety je super a s ladenym vyfukom vam to vycari usmev len ked vam to vrci doma na dvore
Taaakze mozem hodnotit moju prvu sezonu cca 5tis km našťastie bez poruchy a padov, motorka dostala nove gumy pocas sezony. Objednane su cnc páčky a polepy. Kedže cesty na Slovensku su vačšinou rozmrdane a nekvalitne polepené tak som casto navstevoval susedov Čechov kde to bolo ovela lepšie a preto dlksie trasy mi robili problem na aprilke a to hlavne ztoho sedla ktore taliani vyrobili na vzhlad ako na funkcnost, cize cez zimu pride mensia uprava. Jazda po dialnici sa da ale dva valce by boli lepsie,osobne by som motorku doporucil pre ludi okolo 170cm,na mna zacina byt trochu malá.
Takzeee motorka isla do sveta ale na sezonu 2018 sa chystam kupit znovu a jedine taliana a to Shiver 750 v cierno cervenej farbe od r.v.2010 ladaky by mohli byt samozrejmostou :DDD

lubis
lubis napsal 28.02.17 v 18:57 8b.

Čus, nemáte náhodou někdo zkušenosti, jak rozdělat zadní světlo? Jde mi o to, jak se do něj dostat, protože mi v něm nesvítí 3 diody. Popř. jestli se vůbec dají jednotlivé diody vyměnit.
Díky za rady Lubis.

findejs1310
findejs1310 napsal 30.06.16 v 09:02

Pekna italka
At dobre slouzi holka.

Vydrik
Vydrik napsal 26.06.16 v 22:13 10b.

At slouzi... 10b

Jaro91
Jaro91 napsal 23.06.16 v 14:56

Diki moc, snad bude,stim vyfukom je to ako riadna krosa ktoru som ale nikdy nemal

biosák
biosák napsal 23.06.16 v 14:53 10b.

Pěknej kousek.