Suzuki GSF 1200 Bandit (2001)

Vlastník tukan77
Vloženo 17.12.2013
Aktualizováno 16.7.2014

V cerne barve, ladak Scorpion a cerne plexi. Posledni rok koupen bagster a origo nosice

První dojmy - Motor super, na5ku se da jet prakticky porad od 60-240, ale to ja nikdy nejel. Podvozek bych uvital tuzsi, pri sviznejsi jizde s manzelkou se ma tendenci kroutit a houpat. Velmi rychle se na ni zvyka.

Kvuli motoru, je velice jednoduchy a pritom dostatecne vykonny. Brzdy jsou 6ti pistove a jsou velmi dobre, zadne jedovky, ani slabe. Motor 72kw, vetsinou se na brzde nameri o neco vic, ale o tom to neni, ja miluju ten kroutak. Spotrebu jsem nikdy nemeril, asi to umi i 10l/100km a me to vubec nevadi, nechci moto s tdi Za celou dobu, co jsem majitelem(6let), se mi nikdy nestala zadna zavada, delam pravidelne olej, filtry, desticky a retezovou sadu. Jedina zavada byla zpuchrela hadicka na benzin mezi nadrzi a karburatory, to mi kapal benzin pekne na rozzhaveny motor...vzala se lekarnicka, nuzky a hadicku jsem pristrihl, tot vse.
S cestovanim mam male zkusenosti, max. jsem byl Sk,D,A, It, Diky tomu ze je to asi jeden z poslednich nahacu z velkym sedlem(a asi jeste XJR) to bylo fajn. Asi bych dal vetsi plexi, jinak je to opravdu hodne univerzalni motorka.

464646
464646 napsal 20.12.13 v 13:55

Ahoj,tyhle nahaté motorky ,vlastně retro motorky, jsou fakt skvělé .Mají furt co nabídnout .Přeji ti hodně pohodových km.10b.

tukan77
tukan77 napsal 20.12.13 v 12:11

uz se to upravuje...mam novy pc, stary lehnul a vsechny data horko tezko shanim...

dastr
dastr napsal 19.12.13 v 10:22